Her Aktiviteye Uygun Zamansız Safari Look

Cool, klasik ve akılda kalıcı rahat tarzları sevenler için ideal.

Haki, bej, beyaz, kahve safari tarzının ortak renkleri. Safari tarzını yakalamak için bu renklerden en az ikisini kullanmanız gerekir. Tarzı yakalamayı başardığınızda her ortama ve aktiviteye uygun kombini yakalamış olursunuz.

Kamuflaja benzeyen bu tarz bizlerde asker üniformasını da çağrıştırmakta. Toprağa yakın tonlar her tipe gittiğinden herkes kolaylıkla taşıyabilir.

Benim gibi İndiana Jones filimleriyle büyümüş olan biri için, bu tarzın modern uyarlaması oldukça heyecanlı olacak. Deri ceket ve büyük yandan takma çantayla hem tarzı yakalamış hemde safari tarzının özünden uzaklaşmamış oluruz.

Safari tarzının bir numaralı klasiklerinden biride keten gömlekler. En sağlam yanı bu gömlekleri ütülemeden giyebilmemiz. Nasılsa 2 dakika sonra yine kırışıyor. Ben öyle kombin yaratabilen biri değilim diyorsan haki veya kum rengi bir gömlek altınada bej kumaş pantolonla safari tarzını en klasik ve şık şekilde oluşturabilirsin.

Daha tarz takılanlar için beyaz ile kombinlemelerini öneririm. Trençkot ve aksesuarlarla tam bir fashion man olduğunu gösterebilirsin. Ayakkabına bağlı olarak pantolonun paçalarınıda sıvayabilirsin. Sonuçta bir yaz trendi!

Bu tarz her şekilde aksesuarlarla tamamlanmalı. Şapka, çanta, saat, kolye vs gibi aksesuarları arka planda tutmak yerine öne çıkarıp bir renk uyumu sağlayabilirsin. Ayakkabılara gelince tercihin deri veya süet ayakkabıdan yana olmalı. Spor ayakkabılar kombini bozabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sezonu Açalım: 2019 Gelinlik Trendleri

iskandinav-dekor-tasarım

İskandinav Tarzı Evinize Taşıyın!