Cool!Cool! BayıldımBayıldım


Yılbaşı Partin için Göz Kamaştırıcı Elbise Önerileri!

Yeni yazımla sizlere Merhaba demek istiyorum !

2018 yılının sonlarına geldiğimiz ve Yılbaşı gecesi için planlar yaptığımız bu günlerde sizlere çeşitli markalarda elbise önerilerinde bulunmak istedim. Yılbaşı deyince aklımıza hep parıltı, payet, glitter geliyor elbette pek çok marka da bunun üzerine elbiselere yoğunlaşmış durumda. Bakalım hangi markalarda, ne tarz seçeneklerimiz varmış.

Trendyol’dan Elbiseler

Pek çok markayı içinde bulundurmasının yanı sıra kendi markasıyla da kolay ulaşılabilirlik ve fiyat anlamında pek çok seçenek bulabileceğinizi düşünüyorum. Yılbaşı konseptli oldukça fazla elbise bulunuyor.

Zara’dan Elbiseler

 

Yükselen fiyatları biraz üzse de gerçekten güzel ve özellikle iddialı elbise arayışında olanlar için Zara her daim bir vazgeçilmez oluyor.

Bershka’dan Elbiseler

Daha genç, dinamik elbiseler, bunun dışında pantolon ile kombinlenebilecek pek çok iddialı bodysuit seçenekleri de bulmak mümkün. Kendi stilinize uyarladığınız taktirde oldukça dikkat çekici olacaktır.

Stradivarius’dan Elbiseler

Payetli elbiseler içerisinde en renkli olanlar sanırım Stradivarius’ta. Yine oldukça şık ve Yılbaşı için değerlendirilebilecek alternatifler mevcut.

Koton’dan Elbiseler

Gerek fiyatlarının uygun olması, gerek pek çok ürün çeşidi barındırmasıyla Yılbaşı gecesinde giyebileceğiniz çok güzel elbiseler bulabilirsiniz. Çok fazla uğraşmak istemiyorum ve uygun fiyatlı bir elbise olsun derseniz, adres belli.

H&M’den Elbiseler

H&M gördüğüm kadarıyla, daha çok siyah ve risksiz parçalar üzerine yoğunlaşmış. Sadece Yılbaşı gecesinde değil, sonrasında da kullanabileceğiniz elbiseler mevcut.

BONUS: Tulum ya da Takım

“Ben elbise ile rahat edemem, sıradan olmak istemiyorum, farklılık olsun.” Diyorsanız tulumları ve ya crop üstleri yine üstü ile takım parçalar ile kombinleyebilirsiniz. Parlak dokuları sebebiyle Yılbaşı ruhunu yansıtırken, gece boyunca dans edip eğlenirken daha konforlu olabilirsiniz.

Yeni yılda her şeyin hayal ettiğinizden de güzel olmasını dilerim. Umarım hepimiz için sağlıklı, mutlu, huzur ve başarı dolu bir yıl olur. Şimdiden iyi seneler dilerim. Sevgiyle kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2019 goal

2019’a Giriş Motivasyonları: Kendinizi Ertelemeye Dur Diyin

Miley Cyrus ve Liam Hemsworth Düğününden Haberler!