İlginçİlginç HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Yeni Yıl Ruhunu Evine Taşı!

Yılın en parlak en renkli en ışıltılı zamanları geldi. Nereye baksak yılbaşı konseptli parçalara rastlıyoruz. İşte bu yüzden yeni yıl ruhunu evinize taşımanın tam zamanı.

Evinizi benzersiz yılbaşı tasarımlarıyla renklendirmek isterseniz, sizin için seçtiklerimize göz atmanızı öneririz. Kırmızılar, yeşiller, beyazlar, çam ağaçları, bonbon şekerleri, ışıklar, hediye çorapları…

Bu soğuk kış günlerinde evinizi yılbaşı dekorasyonuyla ısıtmak için biraz yaratıcılık biraz hayal gücü yeterli.

Kuru dalların dramatik ve romantik etkisi, yılbaşında da yükselişte. Çam ağacının yanı sıra birkaç kuru dalı, şeffaf vazolara yerleştirip farklı bir süsleme yapabilirsiniz.

Tavan süslemelerinde ise irili ufaklı siyah, beyaz, gümüş tonlarında yıldız fenerlerini, kozalakları ve yine kuru dalları bu kez içine küçük ışıklar yerleştirilmiş şekilde kullanabilirsiniz.

Özellikle yemek masalarının üstlerine gelecek şekilde tasarlanmış kullanımları akşamlarınıza bambaşka bir atmosfer katacaktır.

Uzun yapraklı bitkiler veya çam yaprakları da yılbaşının en belirgin temalarından biridir.

Kapı üstlerine, şöminenin üzerine, antreye veya evinizde merdiven varsa merdivenin trabzanına bu ağaç dallarını ve yapraklarını dolayabilirsiniz.

Aydınlatmalar da yılbaşı süslemelerinin vazgeçilmez unsurlarındandır.

Yeni yıl havasını evinizin herhangi bir odasında yaşatmak için çok çeşitli aydınlatma objeleri tercih edebilirsiniz.

Örneğin, geyik ve yıldız temalı lambalar, minik masa aydınlatıcılar veya rengarenk ışıklı duvar süsleri yeni yıl ruhunu fazlasıyla yaşamanızı sağlayacaktır.

Yılbaşının olmazsa olmazı mumları da unutmamak gerekir.

Yemek masalarında, orta sehpalarda, pencere önlerinde birbirinden değişik şekillerde kullanmanız ortamın atmosferinde tatlı bir dokunuşa sebep olacaktır.

Hepinize şimdiden mutlu ve bol ışıltılı yıllar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yılbası partisi

Burcuna Göre Yılbaşında Hangi Rengi Giymelisin?

party yılbası

2019’a En Eğlenceli Girişi Yapabilmen İçin Seçkin Yılbaşı Etkinlikleri