Cool!Cool! BayıldımBayıldım


Şimdiden Edinmeye Başlamanız Gereken Yazın Kurtarıcı Parçaları

Yaz geldi kapıya dayandı. Bu duruma üzülenler kadar, sevinenlerin daha çok olduğunu düşünüp sizin için kutarıcı parçaları yazdım.

Yaz demek sıcak, güneş, nem demek. Hal böyle olunca seçeceğimiz kıyafetler daha fazla önem arz ediyor. Yaz, kış mevsimine göre kombin zorluğu yaşamadığımız, bir ya da iki parçayla günü kurtardığımız kolay bir mevsim. Önerilerime geçmeden birkaç tüyo vermek istiyorum.

Renk konusunda kışın çoğumuzun tutucu olduğu malum ama yazın kendinizi özgür bırakıp, güzel renklerin içine salın ve aksesuar kullanmanın en güzel mevsim olduğunu düşündüğüm yazı küpelerle, kolyelerle ve bilekliklerle dahada neşelendirin.

Gelelim “kurtarıcılarımıza” !!

İlki tahmin edersinizki uçuş uçuş elbiseler… Renk renk, desen desen bizlere birçok alternatif sunan elbiseler, kadınlara bahşedilmiş en güzel hediye, özellikle kavurucu sıcaklarda. Dikkat edilmesi gereken nokta, seçtiğiniz elbisenin pamuklu bir içeriğe sahip olup, sizi terletmemesi. Giy ve çık.

İkinci parçamız,  güneş gözlükleri. Yaz ve kış ayrımı yapmadığımız güneş gözlüklerinin, özellikle yazın güneşin zararlı etkilerine karşı gözümüzü koruması açısından daha fazla önem arz ediyor. Seçeceğiniz gözlüğün kaliteli ve her kıyafetinize uyum sağlamasına özen gösterin. Klasikler herzaman idealdir.

Üçüncü parçam, şüphesiz hasır şapkalar. Artık plajlar dışında şehir hayatına da renk katan hasır şapkalar, sizleri güneşten korurken, stilinizede artı bir puan ekliyor. Ayrıca Instagram fotoğraflarına katkısıda inanılmaz 🙂

Dördüncü parçam ise, parmak arası terlik yada sandaletler. Elbiseler, şortlar, salaş pantolonlar hatta taytlarla bile giyibilitesi olan, parmak arası terlik yada sandaletler baş köşede olmalı. Buarada ayak bakımına dikkat lütfen.

Son parçamız, hasır çantalar. O kadar trend ve okadar güzeller ki her parçanıza eşlik edecek çeşitleriyle, mutlaka bir tane edinmeniz gerek.

.

Evet, benim önerilerim bunlar. Ne demişler öneriler hayat kurtarır aaa pardon “yaz”ı kurtarır;)

Bir sonraki yazımda görüşene kadar, kendinize güzel bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güzelliğin Sırrı Besinlerde Saklı!

Yazın Favori Starbucks İçeceklerini Oyluyoruz!

Yazın Favori Starbucks İçeceklerini Oyluyoruz!