İlginçİlginç Cool!Cool! BayıldımBayıldım


Yaz Kombinlerinde Aklımıza ilk Düşen Beyazlar

Yazın en sevdiğiniz yanı nedir?

Benim güneş ve bronzluk. Bu yüzden yazın beyazlar benim vazgeçilmezim oluyor. Rahatlığı ve şıklığı aynı anda arayanlardanım bu yüzden beyazlar güzel bir seçenek oluyor.

Yaz geldi mi en sevdiğimiz; bizi ferahlatan, serinlememizi sağlayan, bir de bronz tenlerimizi ortaya çıkaran beyazlar olmadan yapamayız.

Gündüz ve gece kullanılan yakışan elbiseler, rahatlığı sevenler için tulumlar, şort bluz ikilisi, ister elbise ister bluz olan gömlek elbiseler, şık ya da spor sizin tercihiniz olan ceketler ve yaza yakışan bir sürü beyaz..

Beyazların en güzel yanı her tarza anında girebiliyorsunuz. Beyaz elbiseler ile ister bir kuğu zarifliği yakalayabilir, isterseniz de salaş cool bir tarza bürünebilirsiniz. Tulumlar, gündüz sneaker gece stiletto ile gününüzü tamamlayabilirsiniz.

Beyaz kombinleri kemerler, takılar, saç fularları, gibi aksesuarlarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Bir kemer ile şıklığınızı, bir fular ile sporluğunuzun altını çizebilirsiniz. Ben fularları saçta daha çok seviyorum ama kemer olarakta kombinelerinizi renklendirebilirler.

Bu yazın modası olan fisto elbiselerde ayrı tatlılık katıyor kombinlere tabi beyazlarla. Bu arada fistolara hasır şapka ve çantalar çok yakışıyor. Aslında bakarsanız beyazlara her şey yakışıyor.

Beyazlar size sade gelebilir, sizde benim gibi rengi seviyorsanız beyazları renklendirmek sizin elinizde. Kimi zaman bir broş kimi zaman bir küpe kimi zaman da çanta ile beyazların sadeliğini bozabilirsiniz.

Yabancı blogger’lara da bir göz attığımızda onlarında beyazı fazlasıyla kullandığını görebiliyoruz. Günlük yaşamda, davetlerde, plajda, restoranda yani kısacası her yere beyaz çok yakışıyor.

Azrıca kot üzerine en yakışan beyaz parçalardır bence. Ya da koyu parçalara yakışan açık renklerdir. Kot beyaz ikilisini ister gündüz ister gece kullanabilirsiniz. En güzel yanı da budur. Bu fikir ile yalnız değilim bence.

Küçük bir öneri vermek isterim. Beyaz etekleri çeşitli parçalar ile tamamlayabilirsiniz. Ama beyaz eteği beyaz bir gömlek ile kombinlerseniz bir de kemer ile süslerseniz hem rahat hem şık bir elbiseye sahip olursunuz. Günlük hayatta kullandığım bir seçenek sizinle paylaşmak istedim. Umarım yararlı olmuştur.

Bir de bu kombinleri sandalet ve düz veya topuklu terliklerle bitirince efsane oluyor. Yazın spor ayakkabıları daha az sandalet ve terlikleri daha çok kullanmayı tercih ediyorum. Etekler, şortlar ve elbiseler ile tamamlayıcı oluyorlar.

Öyleyse bu yaz herkes beyaz parçalar ile çiçek açsın .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diesel x La Casa De Papel Koleksiyonu

Diesel x La Casa De Papel Koleksiyonuna Bir Göz Atalım

Büyük Beden Fiziğe Sahip Olanların Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Büyük Beden Fiziğe Sahip Olanların Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?