İlginçİlginç Cool!Cool! BayıldımBayıldım


Dengesiz Bahar Havasına Karşı En Tarz Şekilde Nasıl Hazırlıklı Oluruz?

Bahar aylarında havanın ne yapacağı belli olmadığı için evden çıkarken her duruma hazırlıklı olmalıyız. Yanınızdan eksik etmemeniz gereken en önemli aksesuarlar şunlar;

Trençkot

Evinizden en güzel yazlık giysiler ile cıkmış olabilirsiniz ama havanin ne zaman değişeceğini maalesef tahmin edemezsiniz. Yanınızda aniden çıkan fırtınalı ve yağmurlu havaya karşı ince bir Trençkot taşımanız sizleri korur. Böylelikle o güzel yazlık giyisileriniz üzerinizde hala kuru ve şık kalır. Ornekler; Kotondan (Asker yeşili, 229.99TL) ve Trendyoldan (Kırmızı, 89.99TL) olan modeller hoşunuza gidebilir.

Şemsiye

Ne zaman ihtiyacımız olduğunda yanımızda bulunmayanlardan bir tanesi şemsiyedir. Bahardan yaza doğru adım atarken, o bahar yağmurlarıyla başa çıkabilmek için daima yanımızda taşımamız gerekir. Nasıl hep ev anahtarlarımızı yanımızda taşıyorsak şemsiyeyide unutmayın. Renkli ve küçük bir şemsiye tercih ederek hem kıyafetinize uyum sağlamış olur, hem de çantanızın içine rahatlıkla koyabilirsiniz. Örnekler Trendyoldan (Yeşil, 68.19TL), (Kırmızı, 41.95TL).

Ankle Bot

Bu aylarda kışlık giyinmekten ne kadar uzaklaşmaya çalışsakta yağmur yağma ihtimalinin yüksek olduğunu göz önünde bulundurursak ayaklarımızı ıslanmaktan koruyacak ayakkabıya ihtiyaç duyarız. Terlik ya da babet yerine ankle botlar hem ayaklarımızın ıslanmasını önler, hem de elbiselerle, midi eteklerle ve pantolonlarla da modern gözükür. Örnekler, Trendyol (Siyah bağcıklı, 44.99TL), (Siyah az topuklu, 199.99TL)

Pantolon

Bu havalarda kot giymek iyi bir fikir değildir. Çünkü ıslandığında kuruması saatlerce sürer. Ama kot yerine ince kumaşlı bir pantolon tarzımızı değiştirir ve çabuk kurudukları için bacaklarımızı sıcak tutar. Örnekler, Bershkadan (Kareli,119.95TL), (Siyah, 119,95TL).

Midi Etek

Yaz aylarına giriş yaptığımız için bacak göstermek istiyorsaniz ama yağmurdan dolayı üşüyorsanız, midi etekler bu sezonlarda tam size göre. Hem ıslanmaktan korur, hem de yaza adım atmış olursunuz. Mango (Kareli, 159.99TL).

Tokalar

Ofise, bir partiye veya restorana ıslak kediye benzercesine gitmek istemezsiniz tabii, bu yüzden yanınızda taşıdığınız yan tokalar stilinizi hemen değistirip, saçlarınıza yeniden şekil vererek, ıslanmış olduklarını belli etmezler. Hatta daha cool bile görünebilir. Tokalar, Trendyol (Queen, 24.90TL), (Sade bej, 12.95TL).

Her havaya rağmen yinede kot giyinmek istiyorum diyorsan bu içeriği kaçırma – İleri Düşüncelilere Özel Kot Pantolon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

20 Kıyaslamada En İyi Siyah-Beyaz Filmleri Seçiyoruz!

popstil& Talks 4: Erva