Cool!Cool! BayıldımBayıldım


Sıra Dışı Yeni Nesil Melek: Winnie Harlow

Vitiligolu model olarak bilinen 24 yaşında ki Winnie Harlow sıra dışı güzelliğiyle tüm standartları yıkarak Victoria’s Secret’ın meleği olmaya hak kazandı.

Aslen Jamaika asıllı olan Kanadalı model tam adıyla,  Chantelle Brown-Young, kariyerine 2014 yılında katıldığı ABD’nin America’s Next Top Model yarışmasında başladı.

Michael Jackson hastalığı olarak da bilinen Vitiligo hastalığı teşhisi Harlow daha 4 yaşındayken konuldu. Cilt pigmentlerini kaybetmesine sebep olan bu hastalık özellikle çocukluk döneminde Harlow’a zor günler yaşattı. Öyle ki, okuldaki arkadaşları cildinde oluşan lekeler için onunla dalga geçip sık sık okul değiştirmesine bile sebep olmuş.

Çocukluk dönemini zor bir şekilde atlattıktan sonra Harlow, kendisine olan güvenini topladı ve sosyal medyada fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Harlow’un eşsiz bir güzellikte oluşu kısa süre içerisinde dikkat çekerek tanınmasına  ve her geçen gün daha da çok ün kazanmasına sebep oldu. Şuan instagram da 4,3 milyon takipçisi olan Harlow, çocukluk yıllarında zor zamanlar geçirmesine sebep olan hastalığını bir avantaja dönüştürerek ünlü markalar tarafından en çok aranan yüzlerden biri haline geldi.

Dünya’nın güzellik anlayışı standartını değiştiren Harlow, kasım ayında gerçekleştirilecek olan Victoria’s Secret Fashion Show için podyuma çıkacak olan meleklerden bir tanesi olmaya hak kazanırken, seçildiği haberini aldığı anın videosu instagram hesabı üzerinden paylaşarak kısa sürede viral oldu. Victoria’s Secret podyumunda göreceğimiz ilk Vitiligolu model olan Harlow, aldığı haber ile gözyaşlarına hakim olamadı.

Vitiligo hastası diğer insanlara ilham perisi olan ve kusurlarımızın aslında en güzel ayrıntılarımız olduğuna inandıran Harlow’un kendisine olan inancını ve bu inanç doğrultusunda elde ettiği başarıları için kutluyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

makeup makyaj trend popstil

Birbirinden Başarılı 7 Makeup Bloggerı

pembe balonlar

Birbirinden Muhteşem Görsellerle Soft Pembe Yatak Odası Tasarımı