İlginçİlginç Cool!Cool! BayıldımBayıldım


Victoria’s Secret: En Seksi Defilenin Damga Vuran Detayları

popstil-victoriassecretdefille

Büyük merakla beklenen Victoria’s Secret şov 8 Kasım’da 23. kez New York’ta gerçekleşti. Bu büyülü ve seksi şovun arkasında büyük bir organizasyon var. İşte defileye damga vuran detaylar!

Podyumda bu yıl, Adriana Lima son kez yürüdü. 1999’da başlayan Victoria’s Secret kariyerine 37 yaşında veda etti.

Elsa Hosk ise 1 milyon dolarlık Fantasy Bra’yı tanıttı. 2100 adet Atelier Swarovski taşla bezenmiş Fantasy Bra’nın yapımı 930 saatten fazla sürmüş. Aynı zamanda defilenin en pahalı iç çamaşırı.

Gigi Hadid’in muhteşem paraşüt kanatları! Victoria’s Secret’ın Mary Katrantzou ile yaptığı iş birliğinin tasarımı olan kanatlar geceye damga vurdu. Floral desenlerle yaratılmış kanatlar moda gündemini oldukça meşgul edeceğe benziyor.

Winnie Harlow ise ilk kez podyumdaydı! Omzundaki ve kalçalarındaki tüyler ile pembe gümüş iç çamaşırı takımı içinde müthiş görünüyordu.

Kendall Jenner ise 2016’dan sonra ilk kez yıldızlarla süslenmiş ince siyah tül kanatlar ile yürüdü. Siyah dantelli iç çamaşırı ile kollarını da kavrayan balıkçı yaka top ‘seksi’ görüntüsünü tamamlamıştı.

Yılın modası olan floral desenler ve geometrik desenlerle birlikte İskoç etekten oluşan görünümlerde podyumdaydı. İç çamaşırlarına bu desenler farklı bir yorum getirmiş ve gerçekten büyüleyici defile görüntüleri ortaya çıkmış!

Oluşturan Gülşah Alakuş

#imagine a planet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

prag popstil

1 Günde Prag; Doğa ve Romantizmin Armonisi

haftanın_kitap_listesi_popstil

Sizler İçin Seçtiğimiz Haftanın Kitap Listesi