Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım OMGOMG


Ünlülerin Güzellik Sırları

Birbirinden güzel ünlülerimizin güzellik sırlarını siz güzel okurlarımız için araştırdık ve bulduk gelin hep birlikte inceleyelim.

SERENAY SARIKAYA

Serenay Sarıkaya Güzellik Sırrı

“Küçüklüğümden beri cildime çok iyi bakarım, annem bana öyle bir alışkanlık kazandırdı. 15 yaşımdan beri tonikle, peelingle cildimi temizlerim. Yoğun dönemlerimde ayda bir cilt bakımına giderim. Sağlıklı beslenen biriyim. Suyumu çok güzel tüketirim, gerçekten güzel şeyler yerim. Bunun cildime yansıdığını düşünüyorum.”

BENSU SORAL

“Annemi arıyorum ve bana balların, kahvelerin, limonların, her seferinde içinde çeşit çeşit şeylerin olduğu tarifler alıyorum ve yüzüme uyguluyorum. İşlemden sonra da yüzüme nemlendirici kremimi sürüyorum. Bazen de sadece cilt bakımına gidiyorum.”

BELLA HADID

Mandatory Credit: Photo by WWD/REX/Shutterstock (7528545h)
Bella Hadid backstage
Victoria’s Secret Fashion Show, Backstage, Grand Palais, Paris, France – 30 Nov 2016

Çok makyaj yapmayı tercih etmiyor. Cildi zaten güzel olduğu için günlük makyajını eyeliner,far ve aydınlatıcı ile tamamlıyor. Kirpik kıvırıcıyı da günlük rutininde kullanıyor. Peki ya maskara? Onu da ara ara kullanıyor. Her gün bakımını düzenli olarak yapıyor. Seyahat sırasında bile serumlarını yanından eksik etmiyor. Eskiden geceleri yüzünü sadece yıkamakla yetinen Hadid, artık nemlendirmeden asla uyumuyormuş. Böylece cildinin kuruluğu onu rahatsız etmiyor. Bu arada maskelerden de asla vazgeçemiyor. Siyah maskeler Bella’nın kalbini fethetmiş..

GIGI HADID

Hiç kimse kusursuz değil. Elbette Gigi Hadid’de herkes gibi sivilce problemleriyle uğraşıyor. Ama bunun tedavisi için pahalı kozmetik çözümler yerine annesinden kalan bir taktiği uyguluyor. Yüzünde sivilce ile karşılaşan Hadid, bu sivilcelerin üzerine diş macunu sürüp sönmelerini sağlıyor ve makyaj sonrasına cildine bol bol nemlendirici uyguluyor.

ÇAĞLA ŞİKEL

cagla-şikel

 

Çağla Şikel sorunlu bir cilde sahip olduğu için sabah kalkar kalkmaz ilk işi temizleme jeliyle yıkayıp tonik uygulamak. C vitamini ve nemlendirici serum sürüyor. Ayda bir kaç kez cilt bakımı yaptırıyor ve göz altıyla,göz kapağına ayrı iki farklı krem kullanıyor. Aynı zamanda bol spor yapıp bol su içiyor.

PELİN KARAHAN

Göz altı koyuluğu yüzünden problem yaşıyor. Kivileri ince dilim halinde gözaltına koyarak hem rahatlamasını hem de gözaltındaki koyu halkalardan kurtulmasını sağlıyor.

TÜLİN ŞAHİN

Favorisi muz ve elma rendesi ile balı karıştırdığı canlandırıcı yüz maskesi.

ÖZGE ULUSOY

Evde genelde maske uygulamıyor. Ayda bir cildini temizletiyor ve kolajen ve oksiyen bakımı yaptırıyor. Makyajını temizlemeden yatmıyor ve gece yatmadan önce tonik uyguluyor. Özellikle kış aylarında serum ve nemledirici çok fazla kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çizgili Tulum

Daha Zayıf Bir Görünüm İçin 3 Kıyafet Tüyosu

Chromat NYFW 2019 Backstage

New York Moda Haftasının Öne Çıkanları Mercek Altında!