İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Ünlü Stili: Serenay Sarıkaya

popstil-serenaysarıkaya-sokakstili

Her pazartesi, popstil& instagram hesabımızdan yaptığımız ankete göre bir ünlü stilini inceliyoruz. Bu hafta sıradışı tarzından ve seçtiği parçalardan oldukça fazla söz ettiren Serenay Sarıkaya’yı mercek altına aldık! Hadi başlayalım.

İlk olarak sokak stilinden bahsedelim. Serenay genelde pahalı ve dikkat çekici parçalar kullanıyor. Cool görünümünü bu şekilde yakalıyor diyebiliriz!

Spor görüntüsüne de daima ilaveler yapıyor. Ama biraz sönük bir look ortaya çıkıyor. It-girl havasını yakalamaya çalıştığı söylenebilir😁

Mmm.. It-girl olmak o kadar kolay değil tabii! Ama cesaret edip kullandığı değişik aksesuarlar ile moda severlerin gündemini oldukça meşgul ediyor.

Serenay’ın kendine has bir aurası olduğunu eklemek istiyorum. Çok fazla takıp takıştırmadan sadece güneş gözlüklerinle bile cool olabiliyor çoğu zaman.

Basic parçalardan üstün kombin yaratma ve kendine yakıştırma konusunda çok başarılı. İlham alınacak hoşlukta stiller yaratmış.

Peki makyaj ve kıyafet uyumunu nasıl yakalıyor? Genellikle sade tonlarda makyaj yapmayı tercih ediyor. Tercih ettiği makyaj görünümleri Serenay’ın stilinle bütünleşmesini sağlıyor.

Lansman ve davetlerde de beğenilen bir tarza sahip ama bu tarzı her zaman aynı düzeyde değil. Kimi zaman gerçekten kendi tarzına ait olmayan görünümler ile poz veriyor.

İddialı ve kendi tarz çizgisinde seçtiği parçalar ise kusursuz vücudu sayesinde mükemmel bir hal alıyor.

Gelelim çok konuşulan elbisesine! Gerçekten tam Serenay enerjisini yansıtıyor. Bella Hadid’i bile yanında söndürecek düzeyde bir enerjiydi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

@magnumturkiye #HazzıCiddiyeAl 🌸🌸💕 şimdi parti zamanı…. #geceyibekle😎 #magnumcannes

Serenay Sarıkaya (@serenayss)’in paylaştığı bir gönderi ()

BONUS: Serenay& Kerem Uyumsuzluğu!

Serenay’ın tarzının yanında Kerem Bursin’in kendini ciddi anlamda geliştirmesi gerekiyor. Özellikle takım elbise sorunu olduğu kesin! Serenay sevgilisine stil danışmanlığı mı yapsa?🤔

Oluşturan Gülşah Alakuş

#imagine a planet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

heidi klum

Heidi Klum’un Sıradışı 19 Halloween Kostümünü Oyluyoruz!

gülen kızlar

Gençlerin Google’da Arattırdıkları En İlginç Şeylerin İtirafı!