Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım OMGOMG


Kombinlerin Starı Kalın Kemerler

Popstil’deki ilk yazımla herkese merhaba! Hala kalın kemerim yok mu diyorsun? O zaman en doğru yerdesin. Sizlere bu yazımda bu sezonun trendi kalın kemerlerden bahsedeceğim.

Kalın kemerlere bu sezon bazen elbiselerin üzerinde, bazen gömleklerin üzerinde bazen de elbise üzeri kazak kombinlerinde sıkça rastladık. Bu kemerleri bu şekilde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda kabanlarınızın, trençkotlarınızın üzerinden ya da şal veya atkılarınızın üzerinden geçirerek daha tarz bir görünüme ulaşabilirsiniz. Her kombini güçlendiren bu kalın kemerler çoğu mağazada karşımıza çıkıyor. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olması benim önceliğim elbette ama bu yazıda her fiyattan örnekler bulundurmaya çalışacağım. Ayrıca hangi parçalarla ve nasıl kombinleyebileceğimizle ilgili de birkaç bir şeyden bahsetmek istiyorum. Hadi şu kalın kemerlere bir göz atalım!

1) İPEKYOL

ipekyol-kemer-popstil

İlk kemer önerilerim İpekyol’da. Birinci kemer siyah örme bir kemer parlak oluşu sayesinde gece elbiselerle birlikte bel oyuntusunu ortaya çıkarmak için kullanılabileceği gib spor bir etek kazak kombininin tamamlayıcı parçası olabilir. Fiyat olarak biraz yüksek olsa da şık bir kemer arayanlar düşünsün derim. (Fiyat: 179₺) ürüne git

Gelelim ikinci kemerimize. Bu kemer de yine hem şık hem günlük kombinlenebilir. Bu sezonun trendi olan peluşla kullanılmış bu kemere ben bayıldım açıkçası. Fiyat olarak değerlendirdiğimizde şu an indirime giren parçalardan ve fiyatı bu kemer için oldukça uygun. (Fiyat: 79.50₺ indirimli hali) Her şeyle kombinlenebilecek bu kemerin bir pançonun üzerinde harika duracağını düşünüyorum. İndirimdeyken kaçırmayın derim, benden söylemesi. ürüne git

2) YARGICI

kemer-popstil-yargıcı

Diğer bir kemer önerim ise Yargıcı’dan geliyor. Yargıcı’nın bu muhteşem kahve bel kemerini gerçekten çok beğendim. Renginden dolayı aklınızda soru işaretleri varsa hemen onları bir kenara koyun çünkü kahveyi de en az siyah kadar rahat kombinleyebilirsiniz. Tüm nude tonlarla rahatlıkla kombinlenen bu renk, lacivertlerin, siyahların, beyazların hatta sarıların da yanına çok yakışıyor. Fiyat açısından baktığımızda ise indirimde kaçırılmaması gereken ürünlerden olduğunu düşünüyorum. (Fiyat: 65₺ indirimli hali) ürüne git

3) LC WAIKIKI

Kemer-lcwaikiki-popstil

Bu seferki önerim ise LC Waıkıkı’den bir kemer. Bir kemerin hem bu kadar güzel hem de bu kadar ucuz olacağına kim inanabilir ki. Görür görmez kendi dolabıma eklediğim kemerlerden bir tanesi ve kullanan biri olarak söyleyebilirim ki üzerinde gold ya da silver herhangi bir detayı olmadığı için her kombinle her takıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çok şık bir kemer ayrıca derisi oldukça yumuşak. Fiyatına baktığımız zaman ise söylediğim gibi çok ucuz. Koşup alın derim ben. (Fiyat: 16.99₺)  ürüne git.

4) MANGO

mango-kemer-popstil

Evet, şimdi sıra Mango’da. Mango’dan size 2 tane kemer önerim olacak. Timsah derisi görünümlü gold tokalı bu kemer daha sadeyken mat deri kordonlu gold çiçek tokalı kemer ise şıklığı ve dikkat çekmeyi sevenleri heyecanlandıracak cinsten.

mango-kemer-popstil

Ben bu iki kemeri de çok beğendim açıkçası. Çiçekli olanın kullanım alanı biraz daha az olduğunu düşünsem de belki indirimde alınabilir. Elbiselerle çok şık duracağına eminim. (Timsah derisi görünümlü kemer: 49,99₺ ürüne git, Gold çiçek tokalı kemer: 179,99₺ ürüne git.)

5) BEYMEN

beymen1-kemer-popstil

Sıradaki kemer önerilerim Beymen’den geliyor. Sizler için Beymen’den iki tane siyah rugan kemer seçtim. Rugan oluşlarından da kaynaklanıyor olsa ki ikisi de çok şık görünüyor. Birini seçmek tamamen size kalmış. Çünkü tokaları dışında pek bir farkı yok bence. Fiyatları aynı olan bu iki kemere Beymen mağazalarından ya da online olarak ulaşabilirsiniz. (Fiyat:169₺) ürüne git.

beymen2-kemer-popstilürüne git.

Evet, daha birçok güzel kemer modeli olduğuna eminim ama şimdilik benim önerilerim bu kadar. Umarım bu konuda biraz fikir verebilmişimdir ve umarım beğenmişsinizdir. Sevgiyle kalın!

              

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ciğ besin

Çiğ mi (Raw Food) Yoksa Pişmiş mi Beslenmeliyiz?

sosyal medya popstil

‘Sosyal Medya Diyeti’ ve Depresyon