Cool!Cool! BayıldımBayıldım


90’ların Geri Dönüşü: Bisikletçi Taytlar

Son yılların istinasız en tartışılan trendiyle karşınızdayım; bisikletçi taytları… Nam-ı değer ara boy tayt veya kisa tayt.

Seveni çok çok az olmakla birlikte,  sevmeyeni ve asla giymem, giyilmemeli, derhal bitmeli diyeni de çok fazla. Moda çevrelerinde “high fashion” olarak adlandırılan kısa taytların sokaktaki yükselişini ise Kardashianlar’a borçluyuz ve onları takiben Bella Hadid, Kendall Jenner… Ne yapsalar patlamaya sebep oldukları için, kısa taytlarıda “top” noktaya taşıyan kişilerdir.

Peki çocukluğumuzun baş tacı olan bu taytların sevilmeme nedeni nedir? Uzunu bukadar tartışma konusu olmazken, kısası neden bukadar sevilmiyor? Sanırım bunun cevabı sorduğum soruda gizli. O çocukluk taytıydı giyildi ve bitti diyeceğiz ya da kombinlemesi zor ya da fiziği güzel göstermiyor ya da taşıması çok zor ya da çok çirkin görünüyor ya da, ya da, ya da diye birçok sebep bulabiliriz.

Ben diyorum ki gelin ön yargımızı bir kenara bırakıp, bu taytlara bir şans verelim. Eğer vücudunuzu doğru tanıyorsanız hiçbir sıkıntı yaşamayacağımıza inanıyorum. Şahsım adıma ben çok seviyor ve kullanıyorum. Rahatlığının yanında çok cool bir görünüme sahip olan kısa taytların, kombinlemesininde çok basit olduğu kanısındayım. Kullanım yelpazeside oldukça geniş. Spor dışında nelerle giyilebileceğine gelin birlikte bakalım

Bol sweatshirtlerle,

Blazerlarla,

Gömleklerle,

ve tişöirtlerle,

Tarzını seç ve kendi kombinini yarat. Ayrıca rahatlıkta üstüne yok…

Ayrıca bizleri daha hangi trendlerin beklediğini buradan okuyabilirsin – Bu Yaz Bizleri Hangi Trendler Bekliyor?

Serotonin Hormonunu Bolca Salgılamanızı Sağlayacak Süper Besinler

Fonksiyonel Tasarımlar beyaz kanepe

Fonksiyonel Tasarımlar ile Yaşam Alanınız Değişecek