Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım

Bazaar Dergisine Göre Instagramın Yakışıklı Erkeklerini Oyluyoruz!

Moda dünyasının meşhur BAZAAR dergisi yayınladığı bir yazıda Instagram’ın 25 en yakışıklı erkeklerini listeledi. Bizde bu listeyi sizlerle paylaşarak hep birlikte bu beyleri oylayalım dedik. Hot or Not seçimini sizlere bırakarak, işte listeden seçtiğimiz bir kaç aday… Keyifli oylamalar 😀

  • Nick Bateman @nick_bateman

    Instagram-yakışıklı-erkek

    Bize ne düşündüğünü söyle:

    • Yes
    • No
  • Chris Garafola @chrisgarafola

    Instagram-yakışıklı-erkek

    Bize ne düşündüğünü söyle:

    • Yes
    • No
  • Sean O’Pry @seanopry55

    Instagram-yakışıklı-erkek

    Bize ne düşündüğünü söyle:

    • Yes
    • No
  • Terence Telle @terencetelle

    Instagram-yakışıklı-erkek

    Bize ne düşündüğünü söyle:

    • Yes
    • No
  • River Viiperi @riverviiperi

    Instagram-yakışıklı-erkek

    Bize ne düşündüğünü söyle:

    • Yes
    • No
  • Silviu Tolu @silviu.tolu

    Instagram-yakışıklı-erkek

    Bize ne düşündüğünü söyle:

    • Yes
    • No
  • Matthew Noszka @matthew_noszka

    Instagram-yakışıklı-erkek

    Bize ne düşündüğünü söyle:

    • Yes
    • No
  • Sondre Nylende @sondrenylende

    Instagram-yakışıklı-erkek

    Bize ne düşündüğünü söyle:

    • Yes
    • No
  • David Gandy @davidgandy_official

    Instagram-yakışıklı-erkek

    Bize ne düşündüğünü söyle:

    • Yes
    • No
  • Eli Reed @eli__reed

    Instagram-yakışıklı-erkek

    Bize ne düşündüğünü söyle:

    • Yes
    • No
  • Tobias Sorensen @thesorensen

    Instagram-yakışıklı-erkek

    Bize ne düşündüğünü söyle:

    • Yes
    • No

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

72. Cannes Film Festivali'

72. Cannes Film Festivali’nin Programı Açıklandı!

mavi-duvar-üzeri-kırmızı-kırılmış-kalp-şeker

Hayatımızdan Çıkardıklarımız Aslında Pişmanlık Yaratmıyor