Taze taze şubat yorumları sizleri bekliyor 🙂

GORSELLER: CLEMENCE GOUY

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Şubat ayı burç yorumları 2019

Valizlerinizi hazırlayın! Hayatınızda büyük değişikliğe sebep olacak bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Şubat sizin için yılın geri kalan zamanını etkileyecek nitelikte. Bir türlü veremediğin o kararı artık verme zamanı. Korkmadan adımlar atabilirsin. Endişelenme. şans senden yana!! İlişkinde farklı bir boyuta geçebilirsin. Dikkat. Güzel günler seni bekliyor 🙂

BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs)

Şubat ayı burç yorumları 2019

Nasıl geçtiğini anlayamayacağın kadar hızlı geçecek bol hareketli bir şubat seni bekliyor! Bu ay finansal konuların gündemde olabilir. Hayatından bazı insanları çıkarabilirsin. Desteklenecek bir karar 🙂 Terfi alma durumun varsa bunun üzerine git deriz 🙂 Finansal konu demişken, borca girdiysen kapatacağın bir fırsat eline geçecek bir oh çekeceksin! İlişkin varsa, bu ara bir çatışma yaşayabilirsiniz. Bir adım atmadan önce düşün, sen atmadan o hatasını anlayacak, uzlaşmaya varacaksınız. Ailenle de ufak bir sürtüşme yaşayabilirsin. Sorun yok! Endişelenme 🙂

İKİZLER (21 Mayıs – 20 Haziran)

Şubat ayı burç yorumları 2019

Bu ay tuttuğun altın oluyor resmen! Gökyüzü olayları seni finansal olarak olumlu etkileyecek, tabii buna dikkat edersen. Senin başarı ayın diyebiliriz bu ay için. Ailende bir sağlık problemi olabilir ama bunlar hep olan şeyler endişelenme. Bu durum seni biraz ruhsal olarak etkileyecek ama biraz kafanı dinlemeye gidersen ruhunu dinlendirebilirsin. Ne de olsa bu ay başarı ayın!

YENGEÇ (21 Haziran – 22 Temmuz)

yengeç-burç-yorumu-şubat

Bu ay senin için AŞK ayı oluyor. İş hayatın ve finansal olarak çok parlak olmasa da yaşadığın tutkulu aşk her şeye bedel. İş hayatında biraz durgunlaşabilirsin ya da biraz önüne geçenler olabilir, sakin olup sabretmekte fayda var. Zaten sonlara doğru iş olarak da finansal olarak da rahatlıyorsun. Yarım kalan işlerini tamamlıyor ve finansal olarak refaha çıkıyorsun. Fazla seyahat edeceğin bir ay olduğundan dolayı yorgun düşebilirsin. Hiç görmediğin akrabalarınla bu seyahatler esnasında karşılaşma, görüşme fırsatı bulacaksın.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Şubat ayı burç yorumları 2019

Paralı aya hoşgeldin. Uzun süredir finansal olarak yaşadığın ikilemler, boşluklar bu ayda düzelmeye başlıyor. Hayatını kendi istediğin gibi planlıyorsun. Aşk hayatında da ciddi değişiklikler olmuyor değil. Ara vermek istediğini duyar gibiyim. Fakat aşk bu, ne zaman karşına çıkacağı belli değil. Güzel şeyler olacak beklemede kal 🙂

BAŞAK (24 Ağustos – 23 Eylül)

Şubat ayı burç yorumları 2019

Gezgin ruhun bu ay oldukça aktif! Ama ikileme düşüyorsun... daha çok gezmek ya da sevdiklerinle daha çok vakit geçirmek. Maalesef ikisini aynı anda yapmak biraz zor. Ama sıra sıra yapabilirsin. Bu yüzden biraz fazla duygusal olabilirsin. Aşk hayatın bu ay durağan. Ama başak burcunun tipik özelliği olan "planlı olmak" da bu ay seni bi bırakıyor gibi?? Buna dikkat etsen iyi edersin 🙂 Hep yarım bıraktığın spora yeniden başlamak için de oldukça uygun!

TERAZİ (24 Eylül – 23 Ekim)

Şubat ayı burç yorumları 2019

Uzun süredir sağlığını fazla ihmal ediyor olabilir misin? Konuya bununla girmek istedik çünkü artık kendine dikkat etmenin vakti geldi. Ayın başında başarılar sıralı bir şekilde geliyor. Fakat sonlara finansal olarak biraz sıkıntılı bir ay geçirebilirsin. Dolayısıyla çok gergin bir döneme girebilirsin. Ailenin her zaman yanında olduğunu unutma aynı zamanda çevrenin de. O yüzden panik yok!!!

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Şubat ayı burç yorumları 2019

Bir gerginlikle başlayan şubat ayı nasıl da rahat geçecek! Şimdiden söyleyelim. Maddi gelir kaynakların mı çoğalıyor? Yoksa bize mi öyle geliyor bilemedik! Ama iş açısından başarılı bir olay yaşayacağın kesin. Yeni ortamlara girecek, yeni insanlarla tanışacaksın. Bu yeni bir aşkın kapılarını da açabilir. Fazla baş ağrısı yaşayabilirsin. Bu yoğunluğa çok normal :))

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Şubat ayı burç yorumları 2019

Yaralı bir aşk hayatı yaşamışsan, misss gibi bir aşk yaşama imkanı eline geçecek. Tetikte ol hatta bekle ve gör 🙂 Üzüldüğün bir konu olduğunu biliyoruz. Merak etmemen gerektiğini söyleyebiliriz. Çünkü bu ay tüm şanslar senden yana. Eğer ilişkin varsa güzel kararlar alacaksınız.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Şubat ayı burç yorumları 2019

Güvendiğin birinden hiç beklemediğin bir olay yaşayacaksın, tabii üzüleceksin ama "iyi ki" diyeceksin. 15 şubattan sonra finansal olarak fazla rahata kavuşuyorsun. Yeni iş fırsatları da karşına çıkabilir. Şubat'ın sonlarındaki gökyüzü değişimleri kendinizi daha doğru göstermeniz için bir fırsat. Sakın kaçırmayın.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Şubat ayı burç yorumları 2019

Bol organizasyonlu, bol aktiviteli bir şubat! E doğal olarak bol kahkaha, bol eğlence ve maddi olarak biraz sarsılma tabii, bu sarsıntı o kadar plana kaçınılmaz. Yeni aşka yelken açabilir, ya da ilişkinde adımlar atabilirsin. Sık sık şehir değiştirecek yepyeni planlar yapacaksın.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Şubat ayı burç yorumları 2019

İlk dönem biraz zor geçecek, bir iş değişikliği yaşayabilirsin. İş arama durumuna gireceksin. Ama marta kadar halletmiş olacaksın. Kurduğun hayalleri gerçekleştirmek için harika fırsatlar seni bekliyor. Geçmişinde takılı kalan soru işareti yine gündeme geliyor. Ama yeni sayfalar açarsan daha mutlu olacaksın. Spora başlamanı ya da devam etmeni öneririz 🙂

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önce ki Hallerini Tanıyabilecek misiniz? Estetikle Evrim Geçiren Ünlülerimiz

Önceki Hallerini Tanıyabilecek misiniz? Estetikle Evrim Geçiren Ünlülerimiz

Kırmızı Hediye Paketi

200 TL Altı Sevgililer Günü Hediye Fikirleri