İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım Yaa!Yaa! OMGOMG


Stilindeki Özgürlüğü Neon Işıltısıyla Gösterme Zamanı

Öncelikle herkese merhaba, ben Kerem Ege.

Bu Popstil’deki ilk yazım ve konumuz “Neon Renkler”. Bildiğiniz üzere son yıllarda neon renklerin çok revaçta olduğunu görmekteyiz. Bu renkler doğru parçalarla bir bütün haline getirildiğinde bütün ilgiyi üzerine çekebilecek bir duruşa sahip olacaktır. Aksi takdirde ne denli rüküş olunur bunu rahatlıkla görebiliriz!

Neon renklerle oluşturulan stilin ışıltısı her zaman yansıtılmalı ki farklılığını ortaya koyabilsin. Tarzınız olmayan bir aksesuarın duruşu görüntü kirliliği oluşturup, stilin bütün havasını bozabilir ve bunu asla istemeyiz.

Özgünlük stilinizin ışığı olmalı ve sizi daima aydınlatmalı. ‘Sıradanlıktan uzak, özgünlükle bir bütün olmak’ düşüncesiyle hareket etmeli, tam anlamıyla kendini yansıtmalı. İnsanların görüşlerini pekte önemsememeli. Çünkü günümüzde bir stili herkes beğenmeyebilir. Sizler tarzınız olan renkleri istediğiniz şekillerde kullanıp kendinizi yansıtabilirsiniz. Eğer ki insanların düşünceleri kafanızı kurcalarsa, kendinizi stiliniz olmayan parçaların içerisinde kalıplaşmış, özgüvensiz ve mutsuz bir şekilde bulmanız kaçınılmazdır.

Neon renkler, stillere kattıkları havayla ortamdaki bütün pozitifliği çekebilecek bir potansiyele sahiptir. Stilinizdeki enerji gün içerisindeki ruh halinizi fazlasıyla etkiler. Dolayısıyla enerjinizi günün her anında en güzel şekilde yansıtmalı ve gününüzü harika bir şekilde sonlandırabilmelisiniz.

Şu hayatta inandığımız kadar varız. O yüzden farkındalığımızı ortaya koymak için hiç bir engelimizin olmadığına inanmalıyız. Kişi neon renkler benim stilimin parçası mı? Sorusunu kendine sormalı ve sorgulamalı ki sonucunda “Stilimin ruhu bedenimde hayat buldu” düşüncesini açıkça dile getirebilmeli.

Stil sizin özgürlüğünüz. Ondan asla ödün vermemeniz ve hayatınızın her anında kendinizi en güzel şekilde yansıtmanız dileğiyle, Sevgilerimle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

burclar-astroloji

Heyecanla Beklediğimiz Mart Ayı Burç Yorumları!

group-young-people-and-a-horse-mask

30’lu Yaşlara Gelmeden Yapman Gereken Şeyler