İlginçİlginç Cool!Cool! BayıldımBayıldım


Sokak Stilinde Dikkat Çeken Turuncu

İlk duyduğunda ‘Turuncu benim rengimdir’ diyen varsa elini kaldırsın! Aynen, benim ellerimde aşağıda kaldı. Her konuda bu kadar cesaretliyken moda konusunda sahaları terk edip kadınlara bıraktığımız doğrudur. Hele ki turunucu, kırmızı, sarı, pembe gibi renkleri duyunca bir affalıyoruz.

erkek turuncu moda

Uluslar arası sokak stillerinden ilham alarak biraz daha cesaretlenebiliriz. 2019’un erkek modası rengi turuncunun kombinlerine bir göz atalım.

Turuncu Kazaklar

erkek turuncu moda

Turuncu diye illa cırtlak tonunu seçmemiz gerekmez. Fazla dikkat çeken renklerin pastel tonlarınada kaçabiliriz. Pastel tonlar her zaman daha salaş bir görünüm yaratır.

Turuncu Mont

erkek turuncu moda

Turuncu gibi baskın renkleri dozunda kullanmak gerek. Hep o patlayan rengi dengeleyecek sade renklerle kombinlemek şart.

Turuncu Pantolon

erkek turuncu moda

Botlarla birlikte oldukça tarz bir şekilde giyinilebiliyormuş. Renk olarak kahve, lacivert ve siyahla birlikte giyinmek en uygun renkler.

Turuncu Aksesuar

erkek turuncu moda

İster dışarda ister iş yerinde turuncuyu kullanmanın bir çok yolları var. En önemlisi turuncuyu tek parça olarak kullanmak. Yani turuncu şapkaya birde aynı renkte şal takmayın. Gri, kahve, bej gibi renklerle kullanın.

Daha fazla erkek modası için bu yazıyı da kaçırma – Beyler Ekosenin Sizlere Ne Kadar Yakıştığının Farkında Mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

tezer özlü

Tezer Özlü Kimdir?

giyinmealanı

Bu Bilgilerle Giyinme Alanında Harikalar Yaratacaksın