İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Sevgililer Gününe Özel 6 Farklı DIY Hediye Fikri

❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Senenin ilk kutlaması olarak Sevgililer Günü en mükemmel gün değil mi? Şimdi bazılarınız sadece para tuzağı diyecek, bir güne ne gerek var diğer günler de gösterelim diyecek. Haklı olabilirsiniz ama bu günü diğer günlerden özel kılan bir neden var… Dünyaca kutluyor olmamız! Diğer günleri aranızda özel kutlarken, 14 Şubatı tıpkı yılbaşı gibi dünyaca kutluyoruz. Herşey bu güne özel tasarlanıyor. Ayrıca illa çok para harcamanızada gerek yok. Gülümsetmeniz yeter 😍 İşte sizler için bulduğumuz en güzel DIY’ler… Hadi hemen iş başına az kaldııı!

1. Onun İçin Sevgi Dolu Bir Video Hazırla

Bunun için bilgisayar uzmanı olmanız gerekmez. Standart programlarla görselleri arka arkaya sıralayarak bir slayt oluşturun ve en sonunda üzerine bir müzik ekleyin. Bu sizin şarkınız olabilir ya da onun çok sevdiği bir parça. Eğer elinizde birlikte çekindiğiniz yeterince görsel yoksa, hiç sorun etmeyin. Fotoğraf yerine slayta kare kare güzel sözler, anılarınızı veya birlikte olan hayallerinizi yaza bilirsiniz. Belki de kendiniz kamera önüne geçip bir kaç güzel söz söylemek istersiniz. Kesinlikle duygulanacaktır.

2. Kurabiye veya Tatlı Kutusu

kurabiye kutusu

Ona özel kurabiye veya muffin yapın ve güzelce süslediğiniz bir kutuya yerleştirin. Kurabiye, muffin vs yapamıyorsanız içine şeker ve çikolata gibi tatlılar koyun. Dikkat! Kutuyu kapatmadan önce bir kağıda özel not yazıp kutuya koymayı unutmayın. Kutuyu hazır almış olduğunuzu düşünmesini istemeyiz 🙂

3. Şairliğinizi Gösterin

Deri kolye

Onun için hiç bir şiir yazdınız mı? Bence bayılacaktır. Güzel bir kağıda ona özel ve ona hitaben bir şiir yazın. Şiir yazma yeteneğiniz yok ise ona en güzel dilek ve sevgilerinizi yazıp, bu kağıdı katlayıp bir kolyenin içine yerleştirin ve bu kolyeyi sevgiliniz hep yanında taşısın. Böylece nerede olursa olsun, sizi her özlediğinde onu çıkarıp okuyabilir.

4. Özel Kupa Tasarla

DIY-Kupalar

Klasik bir hediye olsa da çok şirin bir düşünce. Sizin için anlamı olan bir sözü veya bir görseli, seçtiğiniz bir kupa üzerine ya kendiniz özel kalemlerle yazabilir yada baskı yaptırabilirsiniz..

5. 1 Senelik Randevu Çekilişi

Kavanozda aşk söylemleri

Sizlerde bazen sevgilinizle ‘bugün ne yapsak?’ sorusu karşısında birlikte fikirsiz kalıyor musunuz? Merak etmeyin sıkıcı değilsiniz, bu çoğu çifte oluyor 🙂 İşte çözümü! Ayrı ayrı kağıtlara randevu fikirleri yazın. Mesela paten kaymak, sinemaya gitmek, doğada yürüyüş, yeni bir restoran keşfetmek, birlikte eğlenceli fotoğraflar çekinmek gibi gibi… Bu şekilde aklınıza geldiği kadar çok kağıt hazırlayıp katlayın ve hepsini bir yerde muhafaza edin. Sevgiliniz her ne zaman ‘bugün ne yapsak’ derse, ona randevunuz için bir kağıt çektirin ve kağıdın üzerinde yazan şeyi yapın.

6. Sevgililer Gününe Özel Bir Menü Hazırla

Sevgililer-günü-menüsü

Aşka giden yol mideden geçer diyor ve sevgi dolu bir yemek menüsü hazırlıyoruz. Önden bir çorba ile girip, kalpli bir pizza ile gönlünü fethettikten sonra kırmızı bir meyve ile süslediğimiz tatlıya geçiyoruz. Birde akşam saatlerinde yaparsanız mum ışığında romantik bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Şimdiden kimine afiyet kimine kısmet olsun diyoruz 😉

Hayallerinizde ki Sevgililer Gününü geçirmeniz dileğiyle 💋

❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Daha fazla fikir için: 200 TL Altı Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kırmızı Hediye Paketi

200 TL Altı Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

14 Şubat Aşk Diyeti

14 Şubat Aşk Diyeti!