Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Selena Gomez ve Cardi B’nin Bu Klipte Ne İşi Var?

DJ-Snake-Ozuna-Cardi-B-Selena-Gomez-2018-billboard

Müzik sektöründe yeterince Gangster rap hareketleri ile Ricky Martin dansını kombinleyip hep bilinen o aynı İspanyol club müziklerinde olan ritimlerden parçalar günümüzde yeterince olmadığı için birde DJ Snake adında saçı sakalı ayrı boyalı adam çıktı karşımıza. 4 hafta içinde 403 milyon görüntüleme alan bu videonun sebebini sorarım size?

DJ Snake olduğu için mi? Bugüne kadar kimsenin favori sanatçılar listesinde yer almamış bir DJ. Şarkının sıra dışı beat‘leri mi? Size eşi benzerini binlerce kez sunabiliriz. Ya şarkının muhteşem manalı sözleri mi? Bir kere Taki Taki ne demek?! Köyün delisine Tak Tak denilmesinin bir şirin versiyonu gibi. Ayrıca klipte yer alanlar bile ne anlama geldiğini mantıklı bir şekilde anlatamamış. Çünkü onlarda bilmiyor… İşte altta verdikleri ‘Biz de bilmiyoruz’ cevapları.

Yan yana görmeye alışık olmadığımız isimlerin işbirliğinde gerçekleştirilen klibin yönetmenliğini daha önce DJ Khalid ve Rihanna’nın “Wild Thoughts”unu da yönetmiş olan Colin Tilley üstlenmiş. Ne kadarda tatil sonrası yine evlerimize kapanıp, çalışma hayatımıza geri dödüğümüz için bizlere biraz ‘booty shake’ vermek istediyseniz de, böyle şeyler yapmayın. Cardi B de ne kadar sıra dışı görünsede, sanki Nicky Minaj’ın alter kişiliği gibi. Ozuna için de bir şeyler söylemek istedim ama tanımıyordum, hala tanımıyorum ve tanışmak istemiyorum.

Bu videoda ki tek geçerli şey muhteşem Selena Gomez. Selena istediğini yapabilir, istediği dilde şarkı söyleyebilir, istediği gibi istediği klipte hoplayıp zıplayabilir ve bunu istediği herkes ile yapabilir, yinede gözümüzden düşmez. Hatta Taki Taki videosunda ki o berbat photoshop alevlerine rağmen yinede seviyoruz onu.

Demet Akalın Ve Okan Kurt Çıldırmış Olmalı!

spotify walkman

Instagram, Whatsapp ve Netflix 80’li Yıllarda İcat Edilseydi Muhtemelen Böyle Görünürdü