İlginçİlginç HahayyHahayy


Riri Babasını Mahkeme Önüne Sürüklüyor!

Riri babasına karşı dava açarak, tutanakta babasının cezalandırılmasını talep ediyor!

Maalesef Rihanna babasıyla hiç bir zaman iyi bir ilişki içerisinde olamadı. Anlatınlara göre Rihanna’nın babası,oldukça bencil, ilgisiz ve çıkarcı bir kişiliğe sahip.

rihannanın babası popstil

Ona yaklaşmak için her babalar gününü ve her doğum gününü değerlendirmeye çalışan Riri, babasının hiç bir zaman ona karşı yaklaşımda bulunmadığını üzüntüyle anlatıyor. 2009 yılında eski sevgilisi Chris Brown tarafından şiddet gören kızını bir kez dahi arayıp durumunu sormamış. Ama sanki kızıyla çok yakın bir bağı varmış gibi, tv ve radyolara çıkıp Rihanna’ya destek oluyor havalarında röportajlar vererek cüzdanını şişirmiş.

Riri’nin babasını mahkemeye verme sebebine gelince. Rihanna’nın babası yaptıklarım yetmedi yola devam diyip, Fenty beauty markasından faydalanarak yine kızının sırtından para kazanmaya çalıştı. Kurnaz Baba ‘Fenty Entertainment’ adında bir şirket açmış ve Rihanna’nın adına Latin Amerika’da 15 tane şov planlamış. Rihanna ne kadar rice ve ikaz etsede hiç birine kulak asıp dönüş yapmamış.

Fenty beauty kozmetik popstil

Sonuçta Fenty ismi korunmuş bir marka ismi ve babası bile olsa, hiç bir kimse izinsiz bu ismi kullanamaz. Rihanna’nın da canına tak etmiş ve babasına karşı hem marka ismini kullandığı için hemde sinsice ünümden faydalanmaya çalışıyor diye dava açmış. Hı bu arada kurnaz baba hala etrafta koşturup ben kızımın sağ koluyum diyerek, hiç bir şey yokmuş gibi iş bağlamaya devam ediyormuş..

Ya ne bilim, ben ‘Ne olursa olsun o senin babandır veya o senin annendir’ diyen kişilerden değilim. Herkes neyse o’dur. Belki daha torpilli olabilirler ama çocukları olarak herşeylerinide affetmek zorunda değiliz. Sonuçta onlarda insan ve onlarda herkes gibi yanlış yapıyor. Haksız mıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

feminizm hakkında düşünülen yanlışlar

Feminizm Hakkında Bilinen Yanlışlar

tezer özlü

Tezer Özlü Kimdir?