BayıldımBayıldım


Prenses Eugenie’nin Şaşırtan Gelinlik Seçimi!

Kraliçe Elizabeth’in torunu Prenses Eugenie ile iş adamı Jack Brooksbank rüya gibi bir tören ile St. George Şapeli’nde evlendi.

Prenses gelinlik tercihi ile tüm tahminleri yanlış çıkardı. Prenses, Peter Pilotto tasarımı gelinlik tercih etti. Gelinlikte duvak olmaması ise dikkatlerden kaçmadı. Aynı zamanda gelinliğin sırtında destek bulunmamasının sebebi ise Prenses’in daha önce skolyoz sebebiyle ameliyat olması.

Peki gelinliğin tasarımcısı Peter Pilotto kimdir?

Yarı Avusturalya’lı yarı İtalyan olan Pilotto Antwerp Kraliyet Güzel Sanatlar Akademisinde eğitim aldı. Eğitim alırken tanıştığı Christopher De Vos ile 2007’de markalarını yarattılar.  Peter Pilotto, 2011 yılında Fashion Forward ödülü için İngiliz Moda Konseyi tarafından ödüllendirildi.

Düğünde çiçek taşıyıcısı olan ve sermonide de bulunan Prenses Charlotte ile  Prens George o kadar tatlıydı ki düğünü bile gölgede bırakabilecek bir sevimlilik!

Gelelim tekrar son olarak gelinliğe.. Açıkcası ben rüya gibi bir gelinlik beklerdim, sönük kaldığını düşünüyorum. Siz gelinliği nasıl buldunuz?

Oluşturan Gülşah Alakuş

#imagine a planet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

penelope-cruz-and-karl-lagerfeld

Chanel’in Penelope Cruz ile Kampanyasından Muhteşem Fotoğraflar

girlboss

#GİRLBOSS NASIL OLUNUR?