İlginçİlginç Cool!Cool! BayıldımBayıldım


Nisan Ayının Sanat Etkinliği: Step İstanbul

Nisan ayını sanatın ulaşılabilirliğini arttıran bir etkinlikle karşılıyoruz. 24-28 Nisan‘da düzenlenecek olan Step İstanbul, Karaköy’de bulunan Tomtom Kırmızı binasında ve İtalyan Lisesi‘nin bahçesinde bizimle buluşmayı planlıyor.

“Sanat herkesin hayatının bir parçası olmalıdır” fikrinden yola çıkarak sanat kurumlarını, sanatçıları ve sanat sektöründe yer alan çalışanları bir araya getirmeyi getirecek olan bir program. Orijinal sanat eserleri, heykeller, edisyonların yanı sıra sanat dünyası hakkında merak edilen her konunun yer aldığı konuşma programları da düzenleniyor. Fiyat aralığı 500 TL’den başlayarak 20.000 TL’yi aşmayacak kadar seçilen eserler dinamik galerileri, sanat inisiyatiflerini ve sanatçı kolektiflerini bir araya getirecek bir platform sunuyor.

Yenilikçi bir bakış açısını benimseyen Step İstanbul, Contemporary Istanbul’u gerçekleştiren Çağdaş İstanbul ve Tomtom Designhood’un ortak çalışmasıyla ortaya çıkıyor.

Konuşma programı niteliğindeki Step Talks’un ilk edisyonu, “Küresel Sanat Dünyasının Güncel Dinamikleri”, “Sanat Üretimi Üzerine Diyaloglar”, “Güncel Sanatı Yorumlamak: Sanat Eleştirisi&Küratöryel Pratikler”, “Gelecek Şimdi: Dijital Alanlar ve Yeni Medya Sanatı” başlıklarını barındırıyor. Ayrıca workshoplar, sanatçı performansları ve sanat yürüyüşleri de yeni nesil sanatçılar ve sanatı hayatına dahil etmeyi karar verenler için eğlenceli bir alan sunuyor.

Nisan’da daha fazla etkinlikler de var – En Lezzetli Etkinlik Takvimi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

victorias´secret

Süper Modellerin İmza Diyetleri!

yemek

Modunuzu ve Enerjinizi Değiştiren Besinlere Dikkat Edin!