Cool!Cool! BayıldımBayıldım


Netflix’te Keyifle İzleyeceğiniz En İyi Tavsiyeler

Mısırları hazırlayın! Kışın ayakları uzatıp televizyon izleme mevsimi değil mi? Ben de sizler için Netflix’te beğenerek izlediğim dizi, film ve belgesel tavsiyeleri sunuyorum..

22 JULY

Yakın bir zamanda izlediğim ve çok etkilendiğim bir film. Gerçek bir hikayeden alıntı. Norveç’te 2011 yılında gerçekleşen terör saldırısını ve bu saldırıda hayatta kalmaya çalışan bir gencin mücadelesini anlatan bir film.

STRANGER THINGS

Bu diziyi nefes almadan izlemiştim. Çok heyecanlı ve gerilim dolu. İlk başlarda çocuk dizisi gibi gelebilir ama sonradan fikriniz değişiyor. 2 sezonu olan Stranger Things, ilk sezonunda 80’li yıllarda Hawkins kasabasında kaybolan Will’i annesi, arkadaşları ve kasabada ki polisler bulmaya çalışıyor. Bu aramalara bir de, bazı olağanüstü güçlere sahip bir kız çocuğuda eklenince olaylar çok değişik boyutlar alıyor. İkinci sezonu anlatırsam ilk sezonun sonunu anlarsın onun için izleyin ve görün.

MINIMALISM

Şimdiye kadar izlediğim belgesellerin arasında en çok beğendiğim diyebilirim. 2 arkadaşın minimalist yaşama geçtikten sonra hayatlarının nasıl değiştiğini ve Amerika’da ki alışveriş çılgınlığını anlatan bir belgesel. Beni etkileyen bir söz var belgeselde, şu kapitalist sistemde herkes o sözü gerçekten anlamalı ve uygulamalı.

13 REASON WHY

Heyecanla izleyebileceğiniz diğer bir dizi 13 Reason Why! Kitaptan uyarlanarak dizi haline getirilmiştir. Lise öğrencisi olan Hannah Baker’ı intihara sürükleyen nedenler.

MARVEL-PUNİSHER

Bir intikam dizisi diyebilirim. Çok kanlı ve şiddet dolu bir yandan da yüksek dozda heyecan içeriyor. Ailesi öldürüldükten sonra intikam almaya çalışan adamın hayatını anlatıyor.

İSTANBUL KIRMIZISI

Çok iyi oyuncuların oynadığı ve izlediğim filmlerden çok farklı bir yapım, insanı düşündüren, kafa yoracağınız kaliteli bir film.

DESIGNATED SURVIVOR

Bu diziyi yeni izlemeye başladım bir oturuşta dört bölümü geride bıraktım. Beyaz Saray’a bombalı saldırı düzenlenir temsilciler meclisi, senatörler, yüksek yargı ve baskan dahil herkes ölür. Başkanın kabinesinden sadece bir kişi sağ kalır ve o da Amerika’nın başına atanır ve macera ondan sonra başlar.

NEW GIRL

Canınız sıkıldığı zaman eğlenmek için izleyebileceğiniz bir dizi. Jess sevgilisinden ayrıldıktan sonra üç bekar erkekle yaşamaya başlıyor ve sonrasında ortaya bir sürü komik maceralar çıkıyor.

İYİ SEYİRLER!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Burçlar

2018’in Son Burç Yorumları: Aralık Ayında Seni Neler Bekliyor?

Rengarenk Duvar Kağıtlarıyla Duvarlarınıza Yaşam Verin