BayıldımBayıldım


Mutfağınızda Yenilik mi İstiyorsunuz?

Hangi tarzda olursa olsun, mutfak evin kalbidir. Bir mutfağın, iyi tasarlanmış ve düşünülmüş olması gerekir. Mutfaklar evin en önemli kısımlarındandır. Bir evin kilit alanları arasında olduğuna inanılan, mutfakta faydalı akışı sağlamak çok önemli.

Bir mutfak, içinde düşünülmesi gereken önemli seçimleri barındırır. Mutfak eviyesi, fırın ve buzdolabı arasındaki üçgeni koruyan mutfak yerleşim planı ideal mutfaktır.

Duvarından, zeminine, tezgahından, eviyesine, bataryasından, cihazlarına, kulplarından, kapak materyaline, renginden, aydınlatmasına, masadan, sandalyeye daha bir çok eşyayı içerir.

Bu bilgileri seriler halinde sıralamak gerekir. Burada ise elinizde bulunan ya da yeniden dekor etmek istediğiniz mutfağınıza dikkat çekecek basit ama ideal noktalara değineceğim.

Seçimleri bir çok materyaller arasından seçmek, hem zor hem de baya bir zaman alabilir. Bu sebeple istediğiniz tarz ve renge karar vermekle başlayabilirsiniz.

Modern konsepti sağlayacak mutfakları keşfedin. Dışarıda bir çok mutfak tarzı olduğu için, çağdaş ve modern tarz muhtemelen harika bir seçenek olacaktır.

Temiz, modern bir estetik ile bir mutfağın lake kabine sahip olduğunu hayal edin.Son zamanların en etkileyici ve minimal mutfağına ulaşmış olursunuz.

Yapmanız gereken ilk şey, modern bir dokunuşla modüler bir mutfak oluşturmak. Daha düşünmeye zaman harcamanıza gerek kalmadan bu stili yakalayabilirsiniz.

Şüphesiz, bu beyaz mutfak temizlik konusunda size çok fazla enerji harcatabilir, ancak nötr bir renktir. Mutfağınıza istediğiniz yeniliği fazlasıyla getirir.

Açık tonlar küçük alana sahip mutfakları, ferah gösterecektir. Mutfağınızın küçüklüğünden şikayet etmeyip, vakit geçirmeyi seveceğiniz bir yere dönüşecektir.

Beyaz dışında, son zamanlarda en çok kullanılan gri, siyah, beyaz mat lake veya ahşap dokulu kapakları alternatif olarak düşünebilirsiniz.

Bu renkler mutfağınızı daha modern, ferah ve şık gösterecektir.Bu nedenle seçim konusunda çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacaktır.

Gelelim mevcut olan mutfağınıza, dolap kapak rengi veya kulp değişimi ile yenilenmiş ferah bir görünüme çabucak ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda en çok beğendiğimiz gold, bakır, pirinç ve siyah, metal kulplar ile mutfağınıza yeni görünümü kazandırmak oldukça kolay.

Modern tasarım mutfaklar pek çok yönden mükemmelliği yakalar. Sıcak renklerdeki tasarım ve klasik aksesuarlar, sıcak hissi elde etmek için ideal bir fikir olacaktır. Ahşap, bakır, bronz aksesuarlarla mutfağınıza dikkat çekin.

Yalnızca dekoru sağlamak olmaz muhtemel olan olanakları dikkate almak gerekir. Kullanacağınız mutfak gereçlerinizde uyumu ve kullanılabilirliği yakalamak önemli. Uyumu yakaladıktan sonra gereçlerin açıkta ya da kapalı alanda konumlandırmak size kalmış.

Açık raf sistemlerine değinecek olursak, son zamanlarda modern mutfaklara yenilikçi bir fikir getirdiği kaçınılmaz.

Açık raf sistemleri, ister ahşap ister metal ister mermer olsun mutfağınızda eşyalarınız için yer bulacağınız ve kullanımını kolaylaştıracak bir fikir olacaktır.

Kapalı sistemlerde kaybolan kapaklar ise mutfağınızın en büyük kurtarıcısı olacaktır. Daha büyük bir estetiğe cevap verirken çok fazla depolama sağlayan bir yere sahip olacaksınız.

Mutfaktaki elektrikli aletlerinizi içe sürgü boy dolabında kullanmak mümkün. Böylece tezgah üzerinde ferah bir alana sahip olacaksınız. Unutmayın, ideal planlama ile, en uygun düzeni alabilirsiniz.

Mutfağın iyi aydınlatılması gerekiyor.Güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için önemli. Bunu sağlamak için dolap altı led, masa üzeri sarkıt ve alan spotlarından faydalanabilirsiniz.

Mutfağınızdaki aydınlatma için etkileyici bir seçim yaparsanız yeniliğe giden kapıyı aralamış olursunuz.

Mutfağınızı şık, dikkat çekici ve ideal bir şekilde planlamak mükemmel fikirlerle daha kolay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kim Kardashian Düğün Fotoğrafı

Kim Kardashian’dan Gelinlere Özel Makyaj Koleksiyonu Geliyor!

Ertesi gün sendromundan kurtul

Ertesi Gün Sendromuna Bye Bye Diyoruz!