İlginçİlginç Cool!Cool! BayıldımBayıldım


Miley Cyrus ve Liam Hemsworth Düğününden Haberler!

Bu sene yaşanan onca #nocouplegoals arasında bunu görmeye gerçekten ihtiyacımız vardı. Miley Cyrus ve Liam Hemsworth sonunda evlendileeer!!!

10 sene süren, bir ayrılıp bir barışma sonunda, sevginin kazandığını gördük. Çokta çatafatlı cümleler kurmak istemiyorum, sonuçta devamı ne malum… Miley Cyrus’un Liam’a olan aşka hiç bir zaman bitmemişti. Şarkılarının bir çoğunda sevgisine, ilişkilerine ve ayrılıklarına yer verdi. Arasıra da kendini dağıtıp baya bir tozuttu. Aman ne olmuş olsa da sonunda birlikte bir aile olmaya karar verdiler…

18 Saat önce İnstagramında bu fotoğrafı paylaşan Miley Cyrus, şimdiden 6 Milyonu aşkın beğeni aldı. Bu kadar güzel dilekleri, kalpleri ve öpücükleri uzun zamandır bir sosyal medya profilinde görmemiştik.

Haftasonunda aile ve yakınlar arasında düzenlenen düğünde giyidiği elbise, en sevdiği tasarımcılardan biri olan Vivienne Westwood tarafından özel olarak yapıldı. Vintage tarzında ipek saten bir gelinlikti üstelik sade ve rahattı. Düğünde gösterişten çok eğlenmek istediklerini bu elbise ile net ifade etmiş oldu. Sonsuz mutluluklar onlarla olsun ama bizleride teğet geçmesin 🙂

Eğer seninde kıyında köşende 8600$’ın varsa bu elbiseyi edine bilirsin. Gelinlik hakkınızda ki yorumları çok merak ediyorum…!?

O halde Miley Cyrus’dan hepinize bu Noel şarkısı gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

party

Yılbaşı Partin için Göz Kamaştırıcı Elbise Önerileri!

stars

2018 Yılının En İyi Çiftini Belirliyoruz!