Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Miley Cyrus “Nothing Breaks Like a Heart” ile Geri Döndü

Yayınladığı “Malibu” isimli şarkısından sonra müzik kariyerine kısa bir ara veren Miley Cyrus, “Nothing Breaks Like a Heart” şarkısı ile hem hayranlarına hem de instagrama geri döndü!

Bir dönemin ünlü “Hannah Montana”sı, “Twerk Mucidi” ve tabii aynı zamanda da “Happy Hippie”si Miley Cyrus, sonunda müzik sektörüne geri dönüş yaptı! Bangerz albümü döneminde sık sık magazin gündeminde görmeye alışık olunca uzun bir ara olmasa da yokluğu bir hayli hissedilmeye başlamışken beklenen geri dönüş kimileri için hayal kırıklığı kimileri için de beklentileri karşılayan bir dönüş oldu.

‘Nothing Break Like a Heart’ şarkısı için ‘Feel Right’ ve ‘Uptown Funk’ şarkılarından tanıdığımız ünlü Dj, gitarist, şarkıcı ve müzik prodüktörü olan Mark Ronson ile çalışan Miley Cyrus, müzik videosunu 29 Aralık günü instagram üzerinden yayınlandığını duyurarak, uzun süredir paylaşım yapmadığı hatta daha önceki yaptığı paylaşımları da sildiği instagram hesabına da geri dönüşte yapmış oldu!

Sizi bilemem ama ‘Nothing Breaks Like a Heart’ı dinlerken Miley Cyrus’ın vaftiz annesi olan ünlü country sanatçısı Dolly Parton’ın yazdığı ve seslendirdiği “Jolene” şarkısından hafifte olsa bir esinti alır gibi oldum ki bu benim şarkıyı sevmem için kesinlikle yeterli bir esinti oldu.

Bilmeyen, duymayan ve görmeyenler için karşınız da Nothing Breaks Like a Heart!

Çağdaş Sanat Algınızı Tekrar Gözden Geçirmek Adına Sanat Eserlerini Birlikte Seçiyoruz!

kanepede battaniyeyle uzanan kadın

Yorgunluğunuzun Sebebi Ne?