LEVI’S Performans – İleri Düşüncelilere Özel Kot Pantolon

Kotun sadece bir kumaş olduğu zamanlar artık geride kaldı. Levi’s Performans serisi denim pantolonlarına evrim geçirtti.

Bir çok erkek, bende dahil, kot pantolonu icat edilmeseydi yerine ne giyeceğini bilemezdi. Jean günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Levi’s 501’in dünyanın en çok satan denim olmasına şaşırmamak lazım. Bu rekoruda bugüne kadar hala korumakta. Başarısına rağmen Levi’s dur durak bilmeden denime dahi teknoloji getirerek laboratuvarda Performans serisiyle geleceğin kot pantolonlarını üretti.

Levi’s Performance – All Seasons Tech

Levi’s tasarımcıları sadece görünüm ve kalıp üzerine çalışmak yerine kot pantolonların komforlarını teknolojik boyutta yükseltmeye odaklı çalışmalar yaptılar. Bu yeni teknolojinin adı “Thermadapt”

Kot pantolonlarımızı ne kadar sevsekte, havalar ısındığında kendimizi eve attığımız gibi kotumuzu şorta değişiriz. Sonuçta yaz kış giyindiğimiz jean’ler kalın kumaşları sebebiyle terletir. Thermadapt tamda bu sorunu çözmek için geliştirildi. Bildiğiniz gibi pamuklu kumaşlar emme özelliğine sahiptir. Bunu en çok her havada çocuklarına atlet giyidiren annelerimiz bilir. Özel pamuklu yapıya sahip olan bu kot vücüdun salgıladığı nemi emerek terlemeye engel oluyor. Ayrıca havalar soğuduğunda aynı pamuk yapı üşümememiz için vücüt ısısını hapsediyor. Böylelikle kendi ısımız vücüdümuzdan uzaklaşmayarak bizleri soğuğa karşı koruyor. Tüm mevsimlere ideal bir kot!

Levi’s Performance – Advanced Stretch Jeans

Kot pantolonu tıpkı ayakkabılarda olduğu gibi mağazada denediğimiz gibi kalmaz. Giyildikçe formunu alıp üzerimize oturur. Hatta kotların bir çoğu ilk yıkamadan sonra bile şekil değiştirir. Levi´s Advanced Stretch-Teknolojili jean’i mağazada dener denemez yüksek oranda elastan nedeniyle üzerine oturup formunu alır. Elastan deyince öyle tayt gibi yapıştığını düşünmeyin. Elastan kumaşın esnekliği için önemli. Advanced serisinde vücüt şekillendirme teknolojisi bulunmakta. Bu teknoloji sayesinde hareket ettiğinde jean hareketini engellemeden uyum sağlar ve yine formuna geri döner. Yani oturup kalktıktan sonra diz izleri falan bırakmaz. Ayrıca ultra yumuşak dokuya sahiptir. Hayırlı olsun beyler teknoloji pantolonlarada ulaştı!

İki yeni teknoloji ürünü Levi’s denimlerin tüm kalıp çeşitlerinde mevcut.

Daha fazla erkek modası için buradan devamet – Sokak Stilinde Dikkat Çeken Turuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

mavi-duvar-üzeri-kırmızı-kırılmış-kalp-şeker

Hayatımızdan Çıkardıklarımız Aslında Pişmanlık Yaratmıyor

Serotonin Hormonunu Bolca Salgılamanızı Sağlayacak Süper Besinler