Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Leopardan Satene Midi Boy Etek Akımı

Bu yılın en popüler parçalarından biri şüphesiz midi etekler! Giyimi kolay etek boyuda diyebilirim. Neredeyse her mağazada bulunan midi etekleri hangi parçalarla kombinleyebiliriz? Sizlere kombin önerimlerimle kolaylık yaratmak istedim. Umarım hoşunuza gider 🙂

1- Leopar Kombin

Neredeyse her mağazada bulabileceğimiz bir leopar midi etek. Aslında hepimizin yapabileceği bir kombin önerisi; beyaz tişört, bel çantası ve beyaz sneaker. Günlük hayatta çok rahat giyebileceğimiz bir kombin.

2- Pileli Kombin

Bu kombinde pileli eteğin altında tek bantlı topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Eteğin rengine yakın çantaylada uyumu yakalayabilirsiniz. Pileli midi etek kombinini hem topuklularla hemde sneaker ile tamamlayabilirsiniz. Tercih size kalmış.

3- Yırtmaçlı Kombin

Yırtmaçlı midi etek benim favorim, hem rahat hem de yazın kolaylıkla giyebilirsiniz. Bu eteği terlik veya sandaletle kombinleyin. Trend parçalardan olan hasır sepet çantayı kombininizde deneyin güzel bir tarz yakalayabilirsiniz. Tişört rengini eteğin üzerindeki düğmelerin renginde veya ayakkabınızın renginde seçebilirsiniz.

4- Saten Kombin

Saten midi etekler dolabımızda yerini almaya başladı bile. Rengarenk çeşitleri olan bu saten etekleri kombinlemek çok kolay bence. Etek ile aynı renk skalasında olan ayakkabılarla en güzel sonuca kavuşabilirsiniz. İsteğimize göre eteği spor veya klasik bir tarza uyarlayabiliriz. Kendinizi nasıl mutlu hissediyorsanız yani. 🙂

 5- Yılan Desenli Kombin

Desenli etek kombininde vücudu saran bir etek tercih etmeniz daha hoş durabilir. Bu kombini biraz renklendirmek için neon ve canlı renklerden faydalanabilirsiniz. Ayakkabı olarak sneaker veya alçak topuklu tek bant ayakkabı kullanabilirsiniz. Trendi hala devam eden bel çantaylada kombininiz tamamlanmış olur.

Kombinini daha tarz yapmak için boncuklu çantaya ne dersin? – ‘It’ Parçaların Yükselen Trendi: Boncuk Çantalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Festival(l)e Doyuyoruz – En Lezzetli Etkinlik Takvimi!

bitki dolu odada yatakta oturanadam

Odanda Yeşillik Yetiştirme İsteği Uyandıracak Bakımı Kolay Bitkiler