İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Kendinizden Kaçırmayın! 5 Yöntem ile Kalıcı İlişki Rehberi

Bazılarımız prensimizin peşinden koşmasını çok iyi biliriz ama ne yazık ki o prensin prensesi olmayı bir türlü beceremeyiz.

Peki bunu nasıl çözebiliriz? Gerçekten kadınlar Venüs’ten ve erkekler Mars’tan mı geldi? Çünkü bazen aramızdaki fark o kadar çok ki kimse bunun cevabını bilmemekte. Bir ilişkide tabikide bizi biz olarak sevsinler isteriz, değişmek istemeyiz. Zaten sevilmek için kendinizi asla değiştirmeyin! Kötü huylarımızı değiştirmek ya da daha anlayışlı olmak..? İşte tüm sorularınıza cevap olacak beş yöntem!

1. Onun aşk dilinden konuşun. 

Onlar için her şeyi yapabilirsiniz ama aşk dilini bilmiyorsanız o zaman çabalarınızı hiç önemsenmeyeceklerdir. Onların aşk dilinden konuştuğunuzda, sevdikleri şeyleri anlayıp konuşursanız o zaman mutlaka kendinize aşık edebilirsiniz.

Eğer güzel sözler sizin sevgilinizin aşk dili ise o zaman ona sevgi ve övgü vermeniz gerekecektir. Örneğin sevgilim ya da aşkım sözcükleri kullanmanız ve mutlaka kibar olup teşekkürler ve lütfen sözcüklerini söylemeniz kendinizi sevdirecektir. Kaliteli zaman sevgilinizin aşk dili ise onunla güzel vakit geçirmeniz ve zor durumlarda bile yanında olmanız onları mutlu edecektir.

Hediyeler! Pahalı olmalarına hiç gerek yok. Sadece küçük bir şeyler bile olabilir. Örneğin, bir çikolata ya da bir kitap. Böyle hediyeler onun varlığına değer duyduğun anlamına gelip sevdiğini gösterir.

Servisler? Tabiki de kendinizi yormayın ama arada sırada yemek yapın ya da örneğin iş kıyafetlerini hazırlarsınız onların hayatlarına kolaylık sağladığınız için sizi ona yaklaştıracaktır ve sizin öneminizi çok iyi anlayacaklardır.

Fiziksel doku mu peki? Sarılmayı sizin elinizi tutmayı mı seviyor? O zaman daha fazla ilgi gösterin ve fiziksel olun; yürürken ellerini tutun, gördüğünüzde sarılın. Otururken ya da örneğin film izlerken başınızı omzuna yaslayın. Göreceksiniz ki bu davranışların hepsi fark edecektir.

2. Zaman verin.

Bazen erkeklere biraz zaman vermeniz gerekir. Kendi hobilerini yapmaları için, arkadaşları ile eğlenmeleri için. Böylelikle sizi daha da çekici bulurlar. Haftada en az iki günlerini arkadaşları için ayırsınlar ve tabiki sizde ayırın ki eğer olumsuz bir şey olursa en azından arkanızda arkadaşlarınız olsun.

3. Annesi olmayın!

Erkekler ikinci bir anne istemezler. Tabikide bazen erkeklere yön verilmesi gerekir ama hep onlara bağırıp, çağırıp, hep peşlerinden anneleri gibi her yaptıklarına karışmayın. Sizin onunla ilgilenmenizi isterler tabiki de ama kızmayın, ve onları sorgulamayın.

4. Onun sevdiği şeyleri sevmeseniz bile sevmeye çalışın.

Sevgilinizin sizin gibi olmayacağını ve sizin sevdiğiniz şeyleri sevmeyebileceğini anlamanız lazım. Ama onunla vakit geçirmeniz için onun sizin için yapacağı gibi sizinde onun istediği programları izlemeniz, futbol maçlarını izleyip arkadaşları ve aileleri ile vakit geçirmeniz gereklidir. Böylelikle onların sevdiklerini anlayışla karşıladığınızı anlar. Bu davranış ilişkinizi geliştirir ve güçlendirir.

5.‘E’ kelimesini sakın söylemeyin!

Tabikide 2 senedir ya da daha uzun süredir birlikteyseniz yavaş yavaş bir muhabbet sırasında söyleyebilirsiniz ama 6 ay ya da daha az süredir birlikteyseniz evlilikten bahsetmeniz daha çok erken olabilir. Evlilik yerine mutluluğa, aranızdaki bağa, aşkınıza, sevginize, beraberliğinize odaklanmanız daha mantıklıdır.

Hepimiz erkekleri anladığımızı sanıyoruz peki ya siz? Sizce gerçekten erkekleri iyi tanıyor musunuz? Bir düşünün…

Her Eve İdeal Ev Ofisimizi Nasıl Kurarız?

ALTIN ORAN; DOĞANIN GİZEMLİ DÜZENİ