İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Kazak Etek Kombinleri ile Her Yerde Her Durumda Mükemmel Görün!

Sonbahar/Kış mevsimlerini bize sevdiren kombinler arasında en feminen olanı kazak-etek kombini. Sırf havalar soğudu diye o güzel bacaklarımızı gösteremeyecek değiliz ya.. Hıh!

Her fiziğe ve her ortama uygun kazak-etek kombinleri bulup bulup toparlamakla yetinmedik, birde etekleri nereden alabileceğinizi araştırdık. Yazının sonunda yorumlarda teşekkür edebilirsiniz… 😀

1. Kadife Etek Kombini

Fitilli kadife zaten bu sezonun bir harikası. Dokusundan dolayı da kazaklarla uyumu çok armonik.. Önden düğmeli, yırtmaçlı, cepli, kemerli aradığınız her tarzda bulabilirsiniz. Elinizi çabuk tutun derim, kalıcı bir trend olmayabilir.

Biz bile seçiminde karar veremediğimiz için iki alışveriş linki bırakıyoruz sizlere… bana tıkla! ve banada tıkla!

2. Deri Etek Kombini

Aramızda ki en cesaretli ve en tarz moda severlerimize en havalı kazak-etek kombini… Deri etek sizin işiniz! Deri etekte aksesuarları az ve öz tutmak lazım. Kazağında çok hareket varsa çanta seçimin bile çok sade olmalı. Güneş gözlükleri kullanarak tarzına inanılmaz çekiçi bir gizem katabilirsin.

Evet, ekstra olmak istiyorum diyenleri Zara’daki kırmızı deri eteğe yönlendiriyoruz… bana tıkla!

3. Floral Etek Kombini

Kim demiş baharı kışa getiremeyiz diye!… Bizim yürüdüğümüz her yerde çiçekler açmıyor mu zaten, ayol 🙂 Ortadaki hamile kızımızı gördünüz mü? Onun üzerinde bile ne kadar zarif durmuş. Bu naif desenler ve kumaşlar hepimize çok çok yakışacaktır. Floral etek üzerine kaban, peluş hırkalar veya kısa deri montları tavsiye ediyorum. Ayrıca Fransız basket şapkalarını ve fötr.

Mavi’de kot etek ararken bakın ne bulduk… bana tıkla! Sezon dışı oldukları için floral etekleri bulmak biraz zor olabilir.

4. Ekose Etek Kombini

Normalde ekose eteklerin çok büyük fanı değilim ama bu sezon beni kazanabildiler. Bu kazak-etek kombininde ekose eteğin üzerine giyeceğin çok sade olmalı. En basitinden düz renkte boğazli bir kazak tercih et derim. Aynı şey hırka, ceket veya montun içinde geçerli.

Kırmızı ekoseli etek tavsiyemiz Koton’dan… bana tıkla!

5. Kot Etek Kombini

Yaz kış kot eteklere bayılıyoruz. En çokta neden mi? Çünkü her renge ve her kalıba yakışıyorlar. Ayrıca her türlü aksesuarla da gidiyor. Sonsuza dek kot eteklerin hayranıyım. Hadi hemen birer kot etek ediniyoruz. Psst… eski giyimediğin bir kot pantolonundan kot etek yapabilecegini biliyor muydun? Youtube’ta bir araştır derim 😉

El becerim çok iyi değil diyenlere Morhipo’da Only’den bu eteği araştırdık… bana tıkla!

6. Animal Etek Kombini

Vahşileşe bilirsiniz kızlar!… Animal desenli eteklerle gözleri üzerinize çekme zamanı. Bu tarz en çok siyah kombinlerle tamamlanıyor. Siyah bir çanta, siyah botlar, siyah ceket veya herşeyiniz siyah olsun. Deneyin bakın, hak vereceksiniz. 🙂

Animal desenli etek tavsiyemiz Zara’dan… bana tıkla!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

giethoorn- popstil

KUZEYDEKİ VENEDİK ESİNTİSİ: GIETHOORN

Burçlar

2018’in Son Burç Yorumları: Aralık Ayında Seni Neler Bekliyor?