İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Kanye West’in Gizemli Yeni İsmi Ve Büyük Sırrı…!

Kanye West’ten tekrar bir ses çıkmasını bekleyenler arasında olduğumu İtiraf ediyorum.

2016’da yapmış olduğu ilginç konser konuşması sonrası (…evet burada özenle ana konuyu dağıtmamak adına  ilginç terimini seçtim.) kelepçelerle psikiyatriye götürülmesi oldukça irrite etti. Ardından da Donald Trump’ın yanında durarak ‘ben az önce bir kedi kestim’ dercesine psikopat gibi donuk bakarken, ben ekranın diyer tarafından ‘yaa inanamıyorum çok heyecanlı daha neler görecegiz acaba’ diye haykırıyordum. Sanırım bu esnada Kim Kardashian kontür ve aydınlatıcılarıyla oynuyordu.

Söz konusu konseri izlemiş olan bütün arkadaşlar Kanye West’in en sonunda söylediği şu cümleyi hatırlıyorlardır, ‘Bırakın Ye, Ye olsun…!’ Hı hı, okey, tamam, olsun! Eeem şey, Ye kim?

Ve işte süpriiiz!!! 2 sene sonra cilalanmış, yep yeni K. West su şişesi kılığında Saturday Night Live’a çıkıp yeni albümü ‘Yandhi’ yi tanıttı.

Ama hala çözülmeyi bekleyen bir sır vardı. Ye kimdi? Eş zamanda büyük bombayı patlattı ve beni uykusuz gecelerimden kurtardı. Ye, Kanye West’in ta kendisiymiş. Sırrında bu kadarı olmaz ama… Yani sekizinci albümü ‘Ye’ ismini taşıyordu, Kanye Twitter’de kendine ‘Ye’ adını vermişti. Gerçekten daha fazla açıklama yapmak istemiyorum…Attığı Tweet’te ismini değiştirdiğini ve artık Kanye West değilde Ye ismi ile kariyerine devam edeceğini söyledi. Aslında tam öyle degilde şöyle söyledi, ‘Önceden Kanye West olarak tanınan varlık – Ben YE’yim.’

Bu adamın kelime karmaşası nedense hep kafa bulandırıyor. Bu kadar çok ye’ler ne kadarda ”ye ye ye kürkümü ye’yi” hatırlatsada, hayır arkadaşlar alakası yok. KanYE (..ay böyle yazincada daha bi şey oldu …) Neyse, KanYE, uzun zamandır bu ismin kendisinin bir lakabı olduğunu ve yakınlarının ona bu şekilde hitap ettiğini belirtti. Ye kelimesinin dini bir manası varmış. İncilde en çok kullanılan sözcükmüş ve ‘Sen’ demekmiş ve bir Bizlikten bahsediyomuş. Yani sen, ben, sizler, bizler, teyzemgiller.

Bu esnada Kim K. ne mi yapıyormuş? Hadi tahmin edin bakalım…!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İstanbul Modern

New York Times’a göre, Türkiyenin değişen yüzü; İSTANBUL MODERN

bohem-dekorasyon

Yatak Odalarında Bohem Rüzgarı Essin!