İlginçİlginç Cool!Cool! BayıldımBayıldım


Kalıcı Göz Makyajı İçin Uygun Fiyatlı En İyi 5 Likit Far

Bu yazıda aslında bi çoğumuzun muzdarip olduğu bi konuya değinmek istedim. Göz makyajı.. Makyajımızın en temellerinden değil mi? Hepimizin isteği sabah özenle yaptığımız makyajın gün boyu kalıcı olması gözlerden o güzelim farların uçup gitmemesidir. Bu yüzden sizlere toz ürünler yerine bu yazımda daha kalıcı olan likit farlardan bahsetmek istiyorum. Gelin hep birlikte inceleyelim.

1) Goldenrose Metals

Renkleri, yapısı ve kalıcılığı oldukça iyi .Bir çok renk seçeneği mevcut. Size metalik bi görüntü vaad ediyor ve vaadettigini tutuyor. Gece makyajı için harika bi ürün. Direk olarak değil de fırçaya az az alarak uygulamak daha güzel sonuç vermekte. 13 tl gibi uygun bi fiyata edinebilirsiniz.

2) Absolute New York Pura Metal Veil

Kalıcılık yanı sıra fiyat olarakta en iyi likit farlardan. Ayrıca Pura Metal Veil serinin renk seçenekleri oldukça güzel. Kendi fırça aparatı ile göz kapaklariniza sürüp daha sonra fırça ile dağıtarak en güzel sonucu alabilirsiniz. İndirimli fiyatı şimdi Gratis’lerde 14 tl.

3) NYX Lid Lingerie Matte

Eğer sim ışıltılı metalik likit far istemiyorsanız tam size göre bir ürün olan Nyx Lid Lingerie mat likit far serisi ile tanışmalısınız. Tamamen mat bir yapıya sahip. Ürün bizlere kolayca sabitlendiğini tüm gün kalıcı olduğunu ve bu farla mükemmel bi göz makyajı yapabileceğimizi vaad ediyor. Kalıcılığı gerçekten iyi. Ürünü kendi aplikatörü ile göz kapağına uygulayıp parmaklar yardımıyla veya fırçayla dağıtabilirs. Lid Lingerie serisinin birde metalik olan farları var, metalik sevenlere o seriyide öneririm.

4) Sephora Outrageous Eyeshadow

Uzun süre kalıcı, pigmentli, ışıltılı, metalik bitişli likit bir far. Göz kapağına ilk sürüldüğünde başlarda ıslak bir his bırakıyor. Tamamen kuruması için biraz zaman istiyor ama kuruyunca sabitleniyor ve siz silinceye kadar çıkmıyor. Diğer likit farlara göre ml olarak daha fazla .Fiyatı 43 tl.

5) NYX Glitter Goals

Yine NYX in likit farlarından bu defa ışıltılı simli metalik far isteyenler için. Renk skalası güzel. Yapısının duruşunu sevdigim bir likit far. Uyguladıktan sonra biraz beklemeniz gerekmekte, aksitaktirde göz kapaklariniza yapışa bilir. Topaklanma veya dökülme yapmıyor.  Fiyatı 42 tl

Daha kalıcı bi göz makyajı için kesinlikle far bazı kullanmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bullet Journal

Zamanınızı Bilinçli Planlamak İçin En İdeal Zaman Yönetimi Rehberi

Çizgili Tulum

Daha Zayıf Bir Görünüm İçin 3 Kıyafet Tüyosu