İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Jacquemus 10. Yıl Koleksiyonu: La Coup De Soleil

Jacquemus’un görkemli 10. yıl koleksiyonu 24 Haziran günü Fransa’nın güneyindeki Valensole Lavanta Bahçeleri’nde gerçekleşen defileyle tanıtıldı.

Fransız modasının ikonik ismi Simon Porte Jacquemus henüz 29 yaşındayken yakaladığı yükselişinin 10. yılında gerçekleştirdiği defile için çocukluğunu geçirdiği bölgeye sadece birkaç mil uzaklıktaki Provence bölgesini tercih etti.

‘Güneş Yanığı’ anlamına gelen İlkbahar/Yaz 2020 ”La Coup De Soleil” koleksiyonu 65 parçadan oluşuyor. Simon Porte Jacquemus, koleksiyonda pembe ve sarı gibi zarif pastel tonlara yer verirken aynı zamanda turuncu, yeşil ve mavi gibi göz alıcı renkler de kullandı.

Valensole’de Nefes Kesen Podyum

Jacquemus, lavanta bahçeleri içine kurulan pembe podyumda gerçekleşen defileyle adından söz ettirmeyi bir kez daha başardı.

Kadınsı Silüetler Ön Planda

Keskin omuzlu blazerlar ile dantel işleme detaylar bir araya getirilerek kadınsı siluetlere farklı bir bakış açısı kazandırılmış.

Pastel Tonlar

Koleksiyon pastel tonlar başta olmak üzere geniş bir renk skalasından oluşmasına rağmen başarılı geçişler dikkat çekiyor ve asla göz yormuyor.

SS/20 Menswear Collection

Defilede aynı zamanda İlkbahar/Yaz erkek koleksiyonu da tanıtılırken, aksesuarlardaki pastel tonlar yine dikkat çekti

Defileye Katılan Bazı İsimler İse Şöyle;

Emily Ratajkowski

Bruna Marquezine

Tiffany Hsu

 Camille Charrière

 Xenia Adonts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Düşüncelerini Yöneterek Hayatını Değiştir!

Sadelikte Yakalanan Şıklık: Tesettürde Ton Sür Ton