Cool!Cool! BayıldımBayıldım


İZMİR BU AY FESTİVALLERE DOYUYOR!

Bir İzmirli olarak gerçekten çok şanslı olduğumuzu söyleyerek başlıyorum. Şehrimiz bir çok festivale ev sahipliği yapıyor ee biz de pek severiz bilirsiniz. Ekim ayı İzmirliler için dolu dolu geçecek!

1. İzmir Kahve Festivali (12-13-14 Ekim)

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Kahve Festivali 12-13-14 Ekim tarihlerinde İzmir Arena ‘da gerçekleşecek. Kahve severleri workshoplar, söyleşiler, konserler, ikramlar ve tadımların gerçekleşeceği harika bir üç gün bekliyor. Haftasonu planınıza not etmeyi unutmayın derim.

2. İzmir Çay Festivali (19-20-21 Ekim)

Kültürümüzde de çok önemli yere sahip olan çay hakkında yeni bilgiler öğrenebilceğiniz hem Türk hem de dünya çaylarını tadıp deneyimleyebilceğiniz bu festival İzmir’de harika bir konuma sahip olan Parc Cérémonie Kilizman ‘da 19-20-21 Ekim tarihlerinde severlerini bekliyor.

3. İzmir Retro Festivali (25-28 Ekim)

Size nostaljiyi yaşatacak, belki de çocukluğunuza götürecek bir festivale hazır mısınız? Vintage, antika, sanat, dans ve atölyeler desem  ve hepsi tek bir festivalde toplandı desem! Ben merakla bekliyorum. 25-28 Ekim arası İzmir Alsancak Gar ‘da buluşmak dileğiyle diyelim.

4. İzmir Gastro Fest (21 Ekim)

Sanırım benim gibi yemek severleri ve aşçıları en çok heyecanlandıran festivale geldi sıra. Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan gastronomi festivalinde bölge otlarıyla, balığıyla, meyvesi sebzesi, yöresel yemekleri ile geniş bir yemek kültürüne sahip olan şehrimizin mutfağının tanıtılması amaçlanıyor. 21 Ekim Alsancak Garı’nda gerçekleşecek bu etkinlik gastronomi meraklılarına duyurulur.

5. Shake It İzmir (27-28 Ekim)

Konseptini çok sevdiğim kokteyl festivali olur kendisi. Bu sene 27-28 Ekim’de ‘Harmony of Mixology’ temasıyla Parc Ceremonie Güzelbahçe’de gerçekleşecek olan festivalde yeni tatlar denemeye ve birbirinden eğlenceli workshoplara hazır olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

mavi oturma odası

Sosyal Medya Etkisi Altında Kalmış Standart Evler!

6ix9ine

10 Birbirinden Değişik Emo Rapçiyle Tanışın!