BayıldımBayıldım OMGOMG


‘It’ Parçaların Yükselen Trendi: Boncuk Çantalar

Hasırlar, viniller ve filelerden sonra son zamanlarda sıkça gördüğümüz boncuk çantalar, bizi çocukluğumuza götürüyor. Lemaire İlkbahar/Yaz defilesinde listelere adını yazdıran bu çantalar hala sezonun trend parçaları arasında yer almakta. Günlük kombinlerden şık davetlere uyarlanabilir olması boncuk çantalar için kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca her mevsime ayak uydurması bu çantaları dolabınızın joker çantası haline getiriyor.

Bu vintage çantalar, kombinlerinizin sıkıcılığını alıp götürmekte oldukça iddialı. Vintage dediğimize bakmayın, bu çantalarla birçok farklı tarzda oldukça dinamik görünümler elde edebilirsiniz.

Eğer kendinize yatırım yapmak için bir ‘it’ parça arıyorsanız küçücük boylardan büyük boylara, rengarenk boncuklardan şeffaf modellere kadar birçok seçeneği mevcut olan bu çantalardan edinebilir ve tarzınıza çarpıcı bir imza atabilirsiniz.

Zara ve Mango markalarında çeşitli alternatifleri mevcut olan bu çantalara biraz göz atalım:

Günlük kombinlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model. Zara markasına ait bu çanta. Jeanlerle harika olacağı gibi beyaz elbiselerle, kahve ceketlerle ve trençkotlarla da çok güzel olacaktır. Fiyatı 199,95 TL.

Çantaya göz at!

Zara 199,95 TL

Bu renkli boncuk çanta yine Zara markasına ait. Midi veya mini boy renkli veya sade elbiselerle çok güzel kullanılabileceği gibi kot-tshirt-sneaker üçlüsüne de bambaşka bir hava katabilir. Fiyatı 199,95 TL

Çantaya göz at!

Son örneğimiz Mango’dan. Hem gündüz hem de gece kullanılabilecek bu çanta ise şu an indirimli fiyatı 69,99 TL olan kaçırılmaması gereken modellerden biri.

Çantaya göz at!

Bonus: Birbirinden çeşitli boncuk çanta tasarlayan bazı butik oluşumlar da var. İnternete göz atmayı unutmayın!

Bayılacağın kemerler için buradan devam et!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elinde-parfüm-tutan-sarışın-kısa-saçlı-kadın

Dünyanın En Popüler 5 Kadın Parfümünü Açıklıyoruz!

style-collage

Çekici Bir Stile Sahip Olman İçin Bilmen Gerekenler!