İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım Yaa!Yaa! OMGOMG


Tesadüfe Bırakmadan İç Çamaşırı Seçimini Nasıl Yapmalısın?

İç çamaşırı seçiminizi nerde ne zaman giyeceğinize bağlı olarak seçmelisiniz. Seçerken hem sağlığınıza hem konforunuza hem de giyiminizin uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Genel olarak olabildikçe sentetik kumaşlardan uzak durmaya çalışın. Seçiminizi kolaylaştırmak adına işte birkaç ipucu.

Uyurken? 

Uyurken seçmeniz gereken iç çamaşırları hava geçirmeli ve rahat olmalı. Fakat hava almalı derken bir çok kişinin iddia ettiği gibi kadınların çıplak yatması gerekir anlamına gelmez. Ancak cinsel bölgelerde enfeksiyon gibi sorunlar yaşıyorsanız ve rahat iç çamaşırları dahi rahatsızlık veriyorsa, iç çamaşırsız veya çıplak yatmayı tercih edebilirsiniz.

Egzersiz yaparken? 

koşu-yapan-kadın

Sabah işe ve sonrasında spora gidiyorsanız, akşam spor salonunda dantelli iç çamaşırı giymek enfeksiyon kapma riskinizi arttırabilir. Spor yaparkende hava geçirgen konforlu iç çamaşırı giymek oldukça önemlidir. Saten veya dantelli yerine pamuklu veya likralı ürünleri tercih edin çünkü saten ve dantelli iç çamaşırları neme neden olabilir. Sporda zaten yüksek derecede terlediğinizden bakterilerin üremesi için ideal bir ortam oluşmuş olur.

Günlük?

rahat-kadın-iç-çamaşırı

Rahat olan hemde kendinizi iyi hissettiren iç çamaşırları tercih edin. Bazı pantolonlarda ya da Skinny Jean de ve bazı etek ve elbiselerde bile iç çamaşırınızın dikişleri belli olur. Bu yüzden saten, dikişsiz ya da dikiş yerleri belli olmayan külotları seçmeniz daha uygun olur. Ayrıca bedeninizden daha küçük iç çamaşırları giyimenizde bu istenmeyen görüntüyü verir.

siyah-beyaz-iç-çamaşır-seti

Bunun dışında hem sütyeni hem de külodu uyan setler giymek özgüveninizi arttırır ve bazı büyüklerimizin dediği gibi uyan setler giymek bizi her duruma hazır kılar. Örneğin; acilen hastaneye gitmek zorunda kalırsak en azından iç çamaşır setimiz uyumludur deriz.

Daha zarif ve zayıf görünmek için tüyolar istiyorsan buradan devam et!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

dancing-above-the-rooftops-in-istanbul

Barış ve İyilik Adına 8. Uluslararası İstanbul Dans Festivali

The-Haunting-Hill

Tepedeki Ev İkinci Sezonuyla Korkutmaya Devam Ediyor!