H&M x Giambattista Valli 2019’un En Güzel Moda İşbirliği

H&M x Giambattista Valli

Daha önce Moschino, Erdem ve Balmain gibi birçok ünlü markayla yaptığı işbirlikleri ile öne çıkan İsveçli uluslararası perakende giyim markası H&M, son olarak Giambattista Valli ile bir koleksiyona imza attı. Koleksiyondan 12 parça 25 Mayıs’ta online satışa çıkarken, tamamı 7 Kasım 2019’da Çek Cumhuriyeti’ndeki galanın ardından dünya çapında moda severlerle buluşacak.

Giambattista Valli, Couture tasarımlarıyla ön plana çıkan İtalyan bir tasarımcı. İlk hazır giyim koleksiyonunu 2005 yılında çıkarmış ve Paris moda haftası aracılığıyla sunmuştu. Şu ana kadar Rihanna, Ariana Grande, Emma Stone gibi yıldızlarla çalışan Valli, son olarak H&M ile yaptığı iş birliği için,”Bu iş birliğinden ötürü heyecan duyuyorum: H&M stil vizyonumu ve güzellik algımı daha geniş kitlelere ulaştırmak adına bana bir fırsat veriyor. Amacım güzelliğe olan sevgimi paylaşmak ve herkesin mutlu anlarının bir parçası olmak ve tüm dünyada sevgi hikayeleri yaratmak.” diyor.

H&M x Giambattista Valli işbirliği 23 Mayıs’ta Cannes’da gerçekleşen amfAR galasında duyurulmuştu. Gecede Kendall Jenner, Chiara Ferragni, H.E.R gibi isimler koleksiyondan ilk parçaları kırmızı halıda giyen isimlerden birkaçıydı.

H&M’in yaratıcı tasarımcısı ve tasarım şefi Ann Sofie Johansson, amfAR galası boyunca tasarımları taşıyan isimlere eşlik etti.

Şimdi gelin gecede H&M x Giambattista Valli koleksiyonunun parçalarını anfAR kırmızı halısında giyen isimlere ve tasarımların fiyatlarına birlikte göz atalım;

Chiara Ferragni

Elbise 849$.

Li Yuchun

Elbise 649$

Ross Lynch

Ceket 249$, Pantolon 139$

Bianca Brandolini d’Adda

Üst 219$, Etek 179$

H.E.R

Elbise 849$

Sınırlı sayıdaki ilk parçaların Dünya çapında 12 seçili mağazada, Türkiye’de ise sadece online mağazada satışa sunulacağını da belirtmekte fayda var.

Ayrıca Gucci’nin kitap çıkardığını biliyormuydun? – GUCCI’den WORLD Kitabı (The Price of Love)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Yaz Ayaklara Özgürlük ve Rahatlık Getiriyoruz

siyah monokrom giyim

Anında Daha İnce ve Daha Uzun Görünmenin 17 Formülü