İlginçİlginç Cool!Cool! BayıldımBayıldım Yaa!Yaa!


Hayatımızdan Çıkardıklarımız Aslında Pişmanlık Yaratmıyor

Hayatımızdaki kişileri iyi değerlendirip bize iyi gelmedikleri zamanı farketmemiz kişisel gelişimimiz için çok büyük bir önem taşır. Üzülmeyin bıraktığınız zaman sandığınızdan daha az pişmanlık yaşayacaksınız. Bütün ilginizi artık kendinize vererek enerjinizi ve yaşam kalitenizi yükseltmek için güzel bir fırsat değil mi?

Kişisel Gelişim

Kendinize odaklanıp, kendinize hiç bakmadığınız kadar iyi bakabilirsiniz. Bu, güzellik ya da fiziksel anlamda da olabilir. Bunu kim istemez ki? Hayatınızda o belirli kişi varken yapamadığınız şeyler elbette vardır. Örneğin zamanınız olmadığı için belki kendinize bakamadınız, egzersiz yapamadınız, belki de sağlıklı beslenemediniz. Bunların hepsine şimdi odaklanabilirsin.

İstediğiniz Yerlere Gidebilmek

seçenekler

Genellikle bir ilişkide olunduğunda bazı yerlere gitmekte zorluklar yaşanabiliyor. Örneğin belki o sushi yemeyi sevmiyor ama sen bayılıyorsundur. İşte şimdi gitme vakti! Gezip tozun, istediğiniz ülkeleri gezip seyahat edin, önceden gidemediğiniz yerlere şimdi gidin.

Yeni Başlangıçlar 

Kendinizle barışık olup yeni başlangıçlar yapmın ve yeni arkadaşlar edinin. Eskiden hiç tanışmayacağınız insanlar ile tanışıp eğlenmek, hem geleceğinize yol açar hem de sosyalleştiğiniz için pozitif enerjinizi arttırır.

Kimse sizi ezemez!

Gücünüzü geri kazanabilirsiniz. Yaşadığımız dünyada öyle insanlar vardır ki bazen sizi ezmeye çalışırlar. Buna izin vermenize gerek yok… Tabii ki bu herkeste olan bir durum değildir. Bazen beraber olduğunuz kişi sizden daha üstün olmaya çalışır ya da sizi başkalarıyla kıyaslayıp öyle olmanızı ima edebilir. Bu sizin pozitif enerjinizi düşürür ve maalesef onların egolarını arttırır. Diğer yandan bu kişiyi hayatınızdan çıkarınca artık kötü hissetmezsiniz.

Kısacası eğer bir ilişkide iseniz ve iyi gidiyorsa tadını çıkarın!

Eğer ayrıldığınız için ağlıyorsanız pozitif yönlerini görmeye çalışarak hayatınızın tadını çıkarın!

Daha fazla kişisel gelişim için buradan devam edebilirsin – 10 Adımda Zihinsel Detoksla Düşüncelerini Değiştir

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram-yakışıklı-erkek

Bazaar Dergisine Göre Instagramın Yakışıklı Erkeklerini Oyluyoruz!

LEVI’S Performans – İleri Düşüncelilere Özel Kot Pantolon