İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Yoksa Halsey ve G-Eazy Yine mi Ayrıldılar?

Halsey images

Pop müziğin asi kızı olarak bilinen Halsey ve ünlü rapçi sevgilisi G-Eazy birbirlerini instagram hesaplarından takip etmeyi bırakması ile akıllara yine “ayrıldırlar mı?” sorusunu getirse de birbirleri ile olan fotoğraflarını silmemeleri ve son olarak Halsey’nin instagram üzerinden G-Eazy’nin cadılar bayramı kostümüyle paylaştığı fotoğrafı beğenmesi kafaları bir hayli karıştırdı.

Bir dargın bir barışık ilişkilerini sürdürmeye çalışan ünlü çift ilk olarak temmuz ayında birlikteliklerini sonlandırma kararı almışlardı ve Halsey bu kararı instagram hesabından şu sözlerle açıklamıştı “Normalde bu tür şeyleri özel tutarım ancak hayranlarıma bilgi verme ihtiyacı hissediyorum. G-Eazy ve ben biraz ara veriyoruz. Ona en iyisini diliyorum”. Bunun üzerine ikili 2018 MTV Video Müzik Ödülleri sonrasın da düzenlenen after-party den el ele ayrılarak ilişkilerine kaldıkları yerden devam etmeye başlamışlardı.

Bunun üzerine çok geçmeden çiftin albüm tanıtımları ve turneleri için çıktıkları dünya turunda ne yazık ki ilişkilerini tekrar sonlandırma kararı aldıkları bilgisi yakınları tarafından doğrulandı. Halsey ya da G-Eazy tarafından bir açıklama gelmese de birbirlerini instagram üzerinden tekrar takip etmeyi bırakmaları bu doğrulanmanın kanıtı oldu.

Hal böyleyken Halsey’in cadılar bayramı için Batman’deki kötü karakterlerden biri olan Poison Ivy kostümü giymesinin hemen ardından G-Eazy’nin de Batman’in kötü karakterlerinden biri olan Two-Face olarak cadılar bayramı partisine katılması herkesin dikkatini çekerek bu nasıl bir tesadüf dedirttirdi. Bunun üzerine HalseyG-Eazy’nin Two-Face kostümüyle yaptığı paylaşımını beğenerek kafaları “Acaba tekrar birlikteler mi?” sorusuyla daha da çok karıştırdı.

Ayrılık sebeplerini bazı kaynaklar G-Eazy’nin Halsey’i bir çok kez başka kadınlarla aldatması olduğunu söylerken bazıları da Halsey’nin aşırı bunaltıcı tavırları yüzünden ilişkiyi bitirme kararları aldıklarını söylüyor. Durum ne olursa olsun benim için ve eminim ki bir çoğunuz için Halsey ve G-Eazy her zaman birlikte hatırlanacak ve unutulmayacak bir çift olarak kalacak.

Son olarak buraya yazıyı okurken size eşlik etmesi için Halsey ve G-Eazy’nin “Him and I” şarkısını bırakıyorum. Herkese mutlu günler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ünlü Stillerini Oyluyoruz: Yasemin Özilhan

Patchwork Kot Ceket

PATCH, PATCH, PATCH KİM TUTAR SİZİ!