BayıldımBayıldım


Güçlü Yeşile Merhaba Diyin!

Bu mücevher tonlu renk, bir odayı canlı ve mükemmel hissettirir. Rahat ve sakinleştirici bir his için, bu doğal, göz alıcı yeşil tonlarını evinize tanıtın.Son zamanların en güçlü ve kullanır tonlarından olan yeşili evlerimizde nasıl kullanırız? Güçlü yeşili kullanmaya nereden başlarız, gelin beraber görelim.

Yeşil kanepe ile başlayın!

Zümrüt yeşil kadife koltuklar evinizde asil bir görünüm yakalar. Bol miktarda doğal ışık alan evleriniz için, bu  koyu yeşil renk tonu en güzel renklerdendir.

Yeter ki evinizin bu renk ile karanlığa boğulmadığından emin olun. O karanlık ama gizemli havayı sevenlerdenseniz zaten kullanmaktan hiç çekinmeyin derim.

Yeşil koltuklarınızı parlament mavi, petrol mavi, gri, siyah, turuncu, mor, beyaz kadife tonları berjer ile kombinleyebilirsiniz. Cesur bir görünüm istiyorsanız, bu tonlara yer açın.

Bu koyu renk tonu sizi içine çekecek. Mekanda zaman geçirmek isteme ve rahatlamaya teşvik edecek. Daha dramatik bir his istiyorsanız, karanlık yosun ve zümrüt yeşili gibi renklerle kendinizi şımartın.

Bu tonları yoğun ve güçlü değil, daha dingin olsun isterseniz açık tonlar ile kullanabilirsiniz. Yeşil ve beyazı birleştirmek, taze ve enerji verici bir tasarım estetiği elde etmenin harika bir yoludur.

Zümrüt yeşilini kullanmaya cesaret edemeyenlerdenseniz. Yeşilin en güzel ve sade tonlarından olan yağ yeşili tonlarını kullanabilirsiniz.

Bakır ile yeşili birlikte kullanın!

Güçlü bir görünüm için yüksek parlaklıktaki bakırı kullanın. Bu uyumu aksesuar ve objeler ile yakalayın. Bakırı tamamlayıcı ve daha da dikkat çekici hale getiren renklerden olan turuncuyla kullanabilirsiniz.

Son zamanlarda en çok kullandığımız materyallerden olan bakır, gold ve pirinç detaylarını kullanmak size evlerinizde görmek istediğiniz ışıltıyı verecektir.

Güçlü ve dikkat çekici bir alan için yeşilin büyük bir vurgusu, güçlü görünüm sevenler için gösterişli bir görüntüsü var.

Aksesuarlar odanın görüntüsünü farklı bir seviyeye taşır. Odanızın ışıldamasını sevenlerdenseniz bu ton aksesuarları kullanmayı çok sevecekseniz. Gördüğünüz gibi yeşil için en son görünümlerin çoğu cesur ve cüretkar.

Aksesuarları bu şekilde kullanmak iç mekanı hissetmek ve taze bir estetik yakalamak mükemmel bir kombinasyon ile sağlanabilir. Mekandaki aydınlatmalar yeşili yansıtmanın harika bir yoludur.

Siyah severler buraya!

Işıltı, parıltı kullanmayı sevmeyenlerden misiniz? Bu güçlü görünümü daha büyülü ve gizemli hale getirmek için siyah ile kombinleyebilirsiniz.

Siyahı isterseniz hareketli eşyalarınızda isterseniz duvar boyanızda kullanabilirsiniz. Diyelim siyah, gold ve yeşil sevenlerdenseniz. Bu son dekor kombini tam size göre.

Ortamda sehpalara yer açın!

Evlerimizde en çok kullandığımız eşyalardan olan sehpalar ortamın havasını değiştirebilir. Nasıl mı?

Mermer ve ayna sehpalar, gold bitiş detayları ile birleşince size bu havayı verecektir. Son zamanlarda en çok kullandığımız mermerler, evlerimizin vazgeçilmezleri arasında yerini aldı bile. Bu son görsellerdeki sehpaların sırrı ise yeşil mermerin gücünde saklı.

Bunu tamamlayan yeşil koltuğunuz ile ortamda sehpalara, dresuarlara yer açın. Alanınızdaki küçük değişikliklerin büyük bir etkisi olabileceğini unutmayın. Bu kombinlerin birisini kullanmanız bile ortamın havasını değiştirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tarçınlı Su İle Kolaylıkla Zayıflıyoruz!

2019 ocak oyaı burçları

2019’un İlk Burçları: Ocak Ayı Burç Yorumları