İlginçİlginç Cool!Cool! BayıldımBayıldım


GUCCI’den WORLD Kitabı (The Price of Love)

Gucci, sınırlı sayıda basılan ve Gucci 2019 Cruise koleksiyonu çekimlerini içeren WORLD (The Price of Love) kitabıyla yeni yıla merhaba diyor.

Ünlü post punk müzik grubu “New Order”dan ilham alınarak hazırlanan kitap 29 Kasım itibariyle 55 Euro’dan satışa sunuldu.

Kitaptaki fotoğrafların tümü İngiliz belgesel fotoğrafçısı Martin Parr tarafından hazırlandı. Parr’ı diğer fotoğrafçılardan ayıran en önemli özellik anı ve insanları antropolojik açıdan ele alması. Bu bakış açısını kitapta bize kanıtlayan Parr palmiye ağaçları, deniz kenarları, dondurmalar daha birçok görsel şöleni bizle paylaşıyor.

Yalnızca 1000 adet basılan kitap, 1993’te New Order tarafından yazılan “World(The Price of Love)” adlı şarkının sözlerinin yer aldığı kapak Alessandro Michele ve Martin Parr’ın bir araya getirdiği temalar ile ortaya çıktı.

Gucci’nin Cruise Koleksiyonu için Fransa’ya giden Parr, Riviera’nın güneşli dünyasından rengarenk anlar yakaladı. Cannes şehri, InterContinental Carlton Cannes Hotel ve The Carlton Beach Club’da gerçekleştirdiği çekimlerde tam da kendinden bekleneni yaparak bu renkli dünyayı iğneleyici bir mizah anlayışıyla bize aktarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2019 ocak oyaı burçları

2019’un İlk Burçları: Ocak Ayı Burç Yorumları

pozitif-enerji

11 Kuralla Daima Pozitif Kalmanın Yolları