Popstil’de içerik üretimi yapmak ya da sadece ziyaretçi (üyeliği olmayan fakat Popstilin hizmetlerinden sınırlı bir şekilde yararlananlar) olarak Popstilin servislerini kullanmak için bazı bilgileriniz Popstil tarafından alınmakta, işlenmekte ve saklanmaktadır. Popstil, gizliliğinizi aşağıda yer alan kurallar doğrultusunda korumaktadır;

 • Popstil,  e-posta adresi ve diğer iletişim bilgilerinizi hesabınızla ilgili işlem yapmak, sizinle iletişime geçilmesini sağlamak, bilgilendirme yapmak için kullanmaktadır.
 • Popstil, bilgilerinizi saklama konusunda fazlasıyla özen göstermekle beraber, Popstil tarafından saklanan verilerinizin yer aldığı sisteme izinsiz girilmesi, sistemin işleyişinin bozulması veya değiştirilmesi dolayısıyla bilgilerinizin elde edilmesi, değiştirilmesi veya silinmesi halinde popstil& bir sorumluluk üstlenmemektedir.
 • Siteyi ziyaret ettiğiniz zaman E- postanız, IP adresiniz, işletim sisteminiz, kullandığınız tarayıcınız, bağlantı zamanı ve süre bilgileriniz otomatik olarak kaydedilmekte olup, izniniz gerekmeksizin elde edilen bu bilgilerinizin 3. şahıslarla paylaşılmamak kaydıyla Popstil tarafından kişisel bilgilerinizle ilişkilendirilerek kullanılması mümkündür.

Gizlilik Politikamız, siteye yeni özellikler eklendikçe veya kullanıcılarımızdan yeni öneriler geldikçe yeniden, önceden tarafınıza herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın düzenlenebilir ve güncellenebilir. Dolayısıyla Popstil sitemizi her ziyaret edişinizde gizlilik politikamızı tekrar gözden geçirmenizi öneririz.

Popstil’i kullanarak, Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş olursunuz. Siteyi ziyaret ederken veya üye olurken dikkat etmeniz gerekenler hakkında “Kullanıcı Sözleşmesi’ni”  incelemenizi öneririz.

 

POPSTİL KULLANICI VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Popstil Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi, Popstile ait https://www.popstil.com’a üye olacak ya da popstil.com’u ziyaret edecek kullanıcıları arasında akdedilmiştir.

 1. Popstil.com, üyelerine blog, içerik paylaşımı, yorum ve tartışma yapabilecekleri ortam sağlayan bir sosyal ağ servisidir.
 2.  Kullanıcı, popstil.com’a üye olarak veya popstil.com’u ziyaret ederek bu Sözleşme’yi kabul etmiş sayılmaktadır.
 3. Kullanıcı, popstil.com’u ziyaret ederken bu Sözleşme’ye, Popstil tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan diğer her türlü kullanım koşuluna ve Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına uygun davranmayı kabul etmiş sayılmaktadır. Aksi halde; tüm hukuki ve cezai sorumluluk Kullanıcıya ait olacaktır.
 4. Kullanıcının popstil.com’a içerik ekleyebilmesi, içeriklere yorum yapabilmesi, diğer üyeleri takip edebilmesi için ana sayfada bulunan “Giriş Yap” bağlantısındaki “Popstil Üyesi Olmak İçin Tıklayın”a tıklamak suretiyle; e-posta adresi, kullanıcı adı, ad, soyad, şifre ve talep edilecek diğer verileri girerek popstil.com’a üye olması gerekmekte olup; içerik okumak, içerik paylaşmak, üyelik hesabı açılması gerekmeksizin yararlanılabilir.
 5.  Kullanıcı, Popstil dilediği zaman üyelerini tek taraflı olarak üyeliğine son verebileceğini, üyelik hesabını geçici ya da kalıcı olarak kapatabileceğini, üyelik hesabındaki bilgileri silebileceğini, böyle bir durumda Popstil’den hiçbir talepte bulunamayacağını gayrikabili rükû biçimde kabul etmiştir.
 6.  Üyeler tarafından 1 (bir) yıl boyunca işletilmeyen, 1 (bir) yıl boyunca popstil.com’a yazılı veya görsel giriş yapılmayan veya güncellenmeyen, üyelik hesaplarını-sitelerin silebilir.
 7.  Popstil.com alan adı ile üyelerin hesapları da dahil olmak üzere alt alan adlarına ilişkin tüm haklar Popstile aittir. Üyelerin, üyelik hesaplarının bulunduğu alt alan adları üzerinde hiçbir hakkı bulunmamaktadır. Silinen üyelik hesaplarının-sitelerin alt alan adları farklı üyelerce kullanılabilir.
 8.  Popstil.com’da herkese açık alanlara ya da özel mesaj alanlarına üyeleri rahatsız eden, tehdit, taciz ve hakaret içeren mesajlar atmak, içerikler yüklemek yasaktır. Bu yasağa aykırı şekilde davranan üyeler, durumları incelendikten sonra Popstil tarafından üyelikten çıkarılabilecektir.
 9.  Popstil.com’da yer alan bilgi, veri, yazı, fotoğraf, yorumlar, makaleler,“içerik” olarak anılacak olup; bu içerikler, popstil.com’a üyeler tarafından girileceği gibi popstil.com editörleri tarafından da girilebilecektir.
 10.  Popstil.com’a yüklenen içerikler doğru ve güncel olmalıdır. Kullanıcı tarafından popstil.com’a eklenen, yüklenen, yaratılan her türlü içerik ister gizli paylaşılmış, ister tüm kullanıcılara açık paylaşılmış olsun, bu içeriklerin doğruluğu, güncelliği ve yürürlükteki mevzuata uygun olup olmadığı tamamen Kullanıcının sorumluluğundadır.