Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Gerçek mi? Formalite mi?

Gerçek mi? Formalite mi?

Gerçek mi? Formalite mi?

Ünlü şarkıcı Demet Akalın büyük bir aşkla evlendiği ve bu evlilikten çocuk sahibi olduğu 6 yıllık eşi Okan Kurt ile tek celsede jet hızıyla boşandı, neden mi?                    demet akalın okan kurt ile ilgili görsel sonucu

Ben bu olaya sadece kocasının parası bitti ve boşandı olarak bakmak istemiyorum. Aslında konunun içine girince farklı durumlarda ortaya çıkıyor..Söylentilere göre 1 yıldır devam eden bir durummuş Demet Akalın bu duruma çok sabrettiğini artık çocuğunun da psikolojisinin bozulduğunu düşünerek boşanma davasını kendi gidip açmış. Başka bir söylenti ise Demet Akalın kendi mal varlığını korumak için formalite icabı boşandığı sizce hangisi?

demet akalın okan kurt ile ilgili görsel sonucu

Mal kaçırmak için yapıldığı düşünülse de boşanma protokolünde edinilmiş mallara ilişkin herhangi bir madde olmadığı öğrenildi. Aslında aylar öncesinde mal ayrılığının tespitine ilişkin dava açmış olmaları, yani zaten daha öncesinde de kasalarının ayrı olduğuna dair röportaj yapmıştı. Peki madem 1 yıldır devam ediyorsa bu sancılı süreç neden tüm magazine mutluluk rolü oynandı.

Offf kafam çok karıştı…

demet akalın okan kurt ile ilgili görsel sonucu

Büyük lojistik şirketi batan Okan Kurt bu yüzden Dj’liğe soyundu tabi. Bu sırada Demet akalın da lüks giyim tarzıyla hep kendinden söz ettirdi. Peki neden eşine maddi anlamda destek olmadı? Aslında bu sancılı boşanmada bir çok soruyu da ardında bıraktı. Her iki taraftan da net bir açıklama gelmedi. Sizce Okan bey durumunu toparladığında tekrar bir barışma olur mu? Bunu hep beraber göreceğiz ama söylentilere göre Demet Akalın tarafından geri dönüşü yokmuş şuan sadece Hira’nın psikolojisini düzeltmeye çalışıyormuş. Kimse yoklukla sınanmasın arkadaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Natüralizmin Doğası; Emile Zola

missturkey 2018 adayları

Miss Turkey 2018’in Müthiş Finalistlerini Oyluyoruz!