Cool!Cool! BayıldımBayıldım


Zamansız Tasarımlarla Evin Kendi Kişiliğini Ve Tarzını Yansıtsın

zamansız tasarım popstil

Birçok tasarım vardır, gelip geçici. Birçok tasarım vardır, zamanı durduran. Söyleyişi ile şiiri anımsatan tasarımlar. Bu tasarımlar denge ve düzen duygusu yaratmakla ilgilidir. Fonksiyon, zamansız tasarımın önemli bir eseridir. Stilinden asla ödün vermeyen, zaman testine dayanacak bir görünüm yakalamak istiyorsanız, bu tasarım kuralına uyduğunuzdan emin olun.

Tasarımınız ister geleneksel ister modern olsun,zamansız kavramını yakalayabilirsiniz. Size uygun temayı kendiniz belirleyin. Zamansız bir evde doğal malzemeleri ve lifleri kullanın. Ağaç, taş, tuğla ve pamuk gibi doğal lifler. Unutmayalım ki, her trendin bir son kullanma tarihi vardır. Zamansız tasarımları yakalamak istiyorsanız, zamanı bir gün geçecek mobilyalardan, duvar, tavan, zemin malzemelerinden kaçının. Eğer hoşunuza giden kullanmak istediğiniz bir öğe varsa, bu kolay değiştirebileceğiniz aksesuarlar ve objeler olsun. Temanızdan ve eviniz için seçmiş olduğunuz stilden yola çıkarak zarif ahşap mobilyalar seçin. Ahşap zamanla güzel bir şekilde yaşlanır ve iç mekanlarınızın ihtişamına daha fazla katkıda bulunur. Bir odada güçlü bir odak noktası önemlidir ve zamansız odalar asla onlarsız değildir. Odanın etrafına bir göz atın ve gözünüzün doğal olarak nereye gitmek istediği konusunda bir fikir edinin ve o mekanda odak noktasını yakalayın. Sonra, tüm mobilyaların düzenlendiğinden emin olun ve istediğiniz yere karar verin. Ama sadece bir tane odak noktası belirlediğinizden emin olun. Unutmayın, rekabet eden odak noktaları bilinçaltında kafa karıştırır ve bir kaos duygusu yaratır. Arka planınız tarafsız ve meşgul olmamalıdır.Dikkati tek bir yerde toplamayı amaçlıyorsanız,beyaz ve griyi arka planda kullanın. Nötrlerin ev dekorunda güçlü bir varlığı vardır. Nötrleri çok iyi tamamladıkları için koyu yeşil, lacivert ve siyah gibi klasik renkleri seçebilirsiniz. Kumaşlarda ise bej, toprak tonları gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Eviniz zamansız olmalı ama yine de kendine özgü bir kişiliğe sahip olmalı. Evin güzelliğini ortaya çıkarmak için sanat ve heykelleri doğru şekilde kullanın. Kişiliğinizi yansıtan aksesuarlara yer verin.Seçimlerine ve düzenlemelerine bağlı olarak bir evi iyi ya da vasat kılan aksesuarlardır. Seçimleriniz ne kadar iyi olursa, ev o kadar daha harika görünür. Bunun ötesinde, zamansız tasarımları kullanmak tamamen bireysel bir tat meselesidir.

Zarif Beyaz

Modern bir sanat eseri altında nötr duvara karşı antika bir mobilya parçası yerleştirebilirsiniz, bu muhteşem bir görüntü verecektir.

Bir odada sadelik, incelik ve zarafeti amaçlayın. Tek bir parça ile dikkati o noktada toplayın.

Bir malzeme, ev tasarımının herhangi bir stiline sorunsuz bir şekilde uyuyorsa, o dekorasyon gerçekten zamansızdır.

Minimal ve Zamansız

Minimal çizgileride kullanabilirsiniz. Çağdaş tonlarla karıştırın. Her şekilde zamansız olanı yakalarsınız.

Ahşap Dokusu

Sessiz bir güven sunan bu stilde,kendini çağdaş tasarım şemalarına dönüştüren dokulu ahşap parkeyi, etnik dokuma kilimler ile bütünleştirin.

Işıltılı

Yemek masasının üzerinde bulunan sarkıt, sanat eseri niteliğinde. Odanın tüm dikkati aydınlatmalar üzerine kurulmuş. Şimdi biz zamanla bu aydınlatmaları değiştirebiliriz diye düşünüyorsak, burda sadece objenin değiştirebilirliği söz konusu olur. Demek ki, doğru yoldayız.

Zamansız Deri

Sade, basit ve kusursuz. Bu tarz, son derece işlevsel olacak şekilde tasarlanmış. Deri, süet, kadife ve keten kumaşları kullanın.Bu kumaşlar uzun bir süre bize eşlik ediyor ve çekici bir patinaya bürünüyor.Eskitilmiş görünüm ile kusursuzluğu yakalayın.

Modern Çizgiler

Zamansız bir ortamı, modern tasarımlarla da yaratabilirsiniz. Evini klasik olarak dizayn etmek istemeyen için modern bir tema.

Klasik ve Çağdaş

Klasik tarz, kalıcı bir şey. Klasik bir stilde, güçlü sütunlar, şeritler, heykeller, büstler ve mimari kalıplar kullanarak Yunan mimarisinden çizim yapmak isteyebilirsiniz. Arka planda klasik, ön planda modern mobilyalar ile bunu bütünleştirebilirsiniz. Tamamen klasik bir seçimde yapabilirsiniz.

Neo Geleneksel, Modernizm, Minimal

Burada ,Neo Geleneksel, Modernizm, Minimal akımları ile üç ayrı dekorasyon örneği görmekteyiz.

Zamansız Tasarımlar, sizce de harika değiller mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ara güler sanat fotoğraf popstil

Anılar Ve Fotoğraflarla ARA GÜLER

popstil-meditasyon çakra

Hayatınıza Huzur Ve Denge Getirmek İçin İlk Önce Çakralarınızı Açmalısınız