Cool!Cool! BayıldımBayıldım


Bu Yaz Kumsallarda Göreceğimiz En Göz Alıcı Mayo/Bikini Trendleri

Diyetler, sporlar yapıldı, fazla kilolar verildi. Yaz ayına merhaba dediğimiz şu günlerde yavaş yavaş tatil telaşı da başladı. Hal böyle olunca alişveriş listelerinin başını hiç kuşkusuz mayo ve bikiniler alıyor. Hiç korkmayın, çünkü bu sezon sizleri her zevke hitap eden mayo ve bikiniler bekliyor. Seçenek çok, mutlaka biri size hitap edicektir. O zaman gelin başlayalım, bakalım bu yaz bizi bekleyen trenler nelermiş.

1. HAYVAN DESENLİ BASKILAR

Biliyorsunuz, kışın çok fazla karşımıza çıkan özellikle leopar ve zebra desenleri, yazın da yükselişini sürdürüp mayolarda karşımıza çıkıyor. İddialı olmayı sevenlere duyrulur 🙂

2. YÜKSEK BEL BİKİNİLER

Geçen seneden beri ivmesini hiç düşürmeyen yüksel bel bikini altları, bu sene de çeşitlenerek karşımızda. Bacak boyunuzu daha uzun ve toparlanmış gösteren yüksel bel bikini altları, plajlarda stilinden ödün vermeyen, her daim şık görünmek isteyen kadınlar için tam bir biçilmiş kaftan. Seçeceğiniz renkli ve hareketli üstlerle plajda bile nasıl stil sahibi olunur gösterin.

3. UZUN KOLLU MAYOLAR

Sörfcülerden gelen bu mayo modeli güneşlenmek için ideal olmasada,yüzerken yada “happy hourlar’a” katılırken tercih edilebilecek, cool bir görüntü yakalamak isteyenlerin hoşlanacağı bir model.

4. FIRFIRLAR

Modası hiçbir zaman geçmeyen, güncellenerek dönüp dönüp kullanılan,gerek mayo olarak,gerekse bikini olarak tercih edebileceğiniz, çeşit yelpazesinin oldukça fazla olduğu, sevilen bir tasarım. Bence her kadının dolabında bulunan ve vazgeçilmeyen bir model.

5. NEONLAR VE SOFT RENKLER

Birbirine tezat oluştursada, bu sezonun öne çıkan iki önemli trendi kesinlikle neon ve soft renkler. Tabi yansımalarını mayo ve bikinilerde görmemek mümkün değil. Parlamak isteyenleri neonlar’a, klasikten vazgeçmem sade ve zarif görünmek istiyorum diyenleri de soft renklere alalım.

6. BAĞCIKLAR VE İPLER

Seksi ve asi görünümlü bağcık-ip detaylarını hem bikini altlarınızda, hemde üstlerinizde tercih edebilir, yetmiyorsa mayolarda kullanabilirsiniz. Adeta ateş ediyorlar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

iskandinav-dekor-tasarım

İskandinav Tarzı Evinize Taşıyın!

Mutlaka Denemen Gereken Tırnak Motifleri!