İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım OMGOMG


Dünyanın En Popüler 5 Kadın Parfümünü Açıklıyoruz!

Bütün dünyayı etkisi altına almış en beğenilen 5 kadın parfümünü listeledik. Mis gibi kokularıyla büyülenmeye hazır olun!

1. CHANEL/ CHANCE

Chanel Chance, çiçeksi kokulu bir parfüm. Yani bize yazı ve ilkbaharı hatırlatan bir koku. Daha çok hafif ve kalıcı kokuları sevenlere öneriyorum. İçeriğinde vanilya, pudra, yasemin, misk, paçuli ve pembe biber bulunuyor.

2. MY BURBERRY/ BLUSH

My Burberry Blush daha çok meyveli ve çiçeksi bir kokuyu içeriyor. Kokusu oldukça feminen olan bu parfümün kadınlara pozitif enerji verdiğini düşünüyorum. Her tende farklı bir kokuya bürünen bu güzel kokulu parfüm kadınlar tarafından sevilen bir parfüm. İçeriğinde tatlı nar ve limon kokuları ağır basan bu parfümde gül yaprağı, canlı elma ve sardunya kokularını da hissedebilirsiniz.

3. YVES SAINT LAURENT/ BLACK OPIUM

Black Opium da beyaz çiçek ve kahvenin zıt buluşmasıyla çok güzel bir kalıcılık yakalanmış. Beyaz çiçeğin yazı hatırlatan kokusu ve kahvenin kışın içimizi ısıtan kokusuyla bu parfümü size hem yazın hem de kışın öneriyorum. Daha az baskın olarak içeriğinde pembe biber, armut, paçuli, vanilya ve yasemin bulunuyor.

4. CHLOE/ ABSOLU DE

Chloe Absolu De parfümünü size şiddetle öneriyorum çünkü çiçeksi ve odunsu kokunun buluştuğu bir parfüm. Bu parfüm bence çoğu kadının favorisi çünkü insana temiz ve ferah bir his veriyor. Hafif kokuları sevenler de beğenecektir. Baskın olan kokusu damascena gül özü. Daha az hissedilen kokular ise centifolia gülü, paçulli özü ve vanilya. Bu eşsiz kokulu parfümün yaratıcısı Michael Almairac’a teşekkür edebiliriz.

5. MISS DIOR/ BLOOMING BOUQUET

Yenilesi bir parfüm de Blooming Bouquet. Çünkü içerisinde tatlı meyve kokuları bulunuyor. İnsanın içini ısıtan bu parfüm sevilmeyecek gibi değil. Bu parfüm size yazı hatırlatacak bir koku! Yaz severlere öneririm. Ayrıca baskın koku olarak içeriğinde damask gülü, kayısı, şeftali ve daha az hissedilen beyaz misk bulunuyor. Sanırım Blooming Bouquet benimde favorim oldu bile!

Pinterest’te göre 2019’da hangi sağlık ve güzellik trendleri öne çıkacak diye bilmek istiyorsan buradan devam et!

3 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

sapka

Kafanıza Şapkadan Başka Bir Şey Takmayın!

boncuklu-çanta

‘It’ Parçaların Yükselen Trendi: Boncuk Çantalar