Cool!Cool! BayıldımBayıldım


Tarz Sahibi Kişilerin Takip Etmesi Gereken Dünya Stilleri: KORE

Ülkemizde genelde Korelileri dizilerden, müziklerinden ve yemek kültürleriyle tanımaktayız. Tabi işin bir de giyim kısmı var. Korelilerin sokak stilleri konusunda oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Kore modası için; başarılı tasarımların olduğunu ve sıra dışılığı yakalayan konseptlerin oluşturulmasıyla ayrı bir atmosferi yakaladığını ve göz alıcı stillerle sokağa farklı renk kattığını görebilmekteyiz.

Son dönemlerde moda anlamında ön plana çıkışını sağlayan bir serüveni olan Kore, yılların geçmesiyle daha da boy göstereceğe benziyor. Moda haftasının deneyim açısından önemli izlenimler bırakmaktadır. Yapacağınız incelemeler doğrultusunda stilleri analiz edebilmek ve detaylandırabilmek bunu yaptığınız sürece farkındalığınızı ortaya koymuş olacak ve görünmeyen ince nüansları rahatlıkla görme fırsatı bulacaksınız.

Koreliler disiplinli ve çalışmayı seven insanlar oldukları için yaptıkları işlerin mükafatını alıyorlar. Tasarımları, sokak stillerini takip etmeye değer diye düşünüyorum ilgiliyle takip edenler için ayrı bir keşif diyebiliriz.

Modada her milletin kendine özgü kültürleri olduğundan çok çeşitlilik mevcuttur. Bunun sonucunda kişilerin kendi stillerini oluşturmaları daha kolay bir hale gelmektedir. Her şey kişinin kendinde bitiyor. Neyi istediğini bilen insanlar giyimle ilgili sorunlarını kolaylıkla halledebilmekte, bu konuda kararsızlık yaşayan insanlar için stil danışmanları kişinin kendini bulmasında büyük bir rol üstlenmektedir. Daha farklı hissetmek, giyinmek, görünmek için her şey senin elinde. Hayatının her anında kendini güzel ve özel hisset.

Daha fazla stil için bu yazıyı da kaçırma – 2019’un Öne Çıkan Çanta Trendleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vw-karavan-yol-gezi

Özgür Ruhlar Hep Kaçıp Gider Mi?

Rammstein Grubu

Rammstein Yeni Albümüyle 10 Senelik Sessizliğini Bozdu