İlginçİlginç Cool!Cool! BayıldımBayıldım


#CoupleGoals Alarmı: Dylan Sprouse & Barbara Palvin

Birlikteler mi, değiller mi? Bir süredir sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımlarla gözlerimizden kalpler çıkartan bu ikiliden hayranlarını mutlu edecek haber sonunda geldi!

İkiz kardeşi ile birlikte rol aldığı ve 3 kez Emmy’e aday gösterilen Disney Channel’ın ünü  “The Suit Life of Zack and Cody” dizisinin yıldızı Dylan Sprouse ile, Prada, Louis Vuitton, Miu Miu ve Channel gibi markaların defilelerinde yer alan ünlü Victoria’s Secret meleği Barbara Palvin birlikteliklerini doğruladı.

New York Üniversitesi’nden mezun olan ve şu sıralar  “Riverdale” dizisinde rol alan ikiz kardeşi Cole’un aksine  “All-Wise Meadry” şirketinde içki imalatı yapan Dylan Sprouse kalbini Barbara’ya kaptırdı.

Birlikte oldukları her anlarını instagram hesaplarından paylaşan ve ilişkilerini kusursuz bir uyum içerisinde yürüten çift şu sıralar magazin gündemini bir hayli meşgul etmekteler. Yakın zamanda Barbara Palvin’in kasım ayı içerisinde gerçekleştirilecek olan Victoria’s Secret Fashion Show için 6 yıllık bir aradan sonra ikinci kez seçilmesi haberi de sosyal medyada büyük bir etki uyandırdı. Böylelikle Palvin, Dylan ile olan birliktelik haberiyle beraber hayranlarına ikinci bir mutluluk daha yaşatmış oldu.

İleride ne olur bilinmez ama şu durumda anormal dışı mükemmellikleri ile Dylan ve Barbara çifti birlikte verdikleri samimi pozlarda  mutluluklarını ve aşklarının gerçekliğini bizlere derinden hissettirdikleri için kesinlikle best couple olmayı hak ediyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

doğu karadeniz popstil

Doğu Karadeniz’i #shetraveler ile Keşfet 1. Bölüm

sonbahartrend

2018’in EN ÇARPICI SONBAHAR TRENDLERİ!