İlginçİlginç Cool!Cool! BayıldımBayıldım OMGOMG


Çekici Bir Stile Sahip Olman İçin Bilmen Gerekenler!

Her yıl yeni bir trend ile karşılaşıyoruz. Birbirinden farklı, birbirinden güzel parçalar ile modaya uyum sağlamaya çalışıyoruz. Kaçırmak istemeyeceğimiz bir diğer nokta ise kendimizi belli etmek olmalı. İşte kendinizi ön planda tutmanıza yardım edecek, sizleri farklı ve özgün kılacak çekici bir stil için ihtiyacınız olan tüyolar.

VÜCUDUNU TANI!

Vücut

Unutmayın ki seçtiğiniz parçalar kadar vücut şekliniz de önemlidir. Hayranlıkla takip ettiğimiz ünlüler, bloggerlar ve mankenlerin aslında en belirgin ortak noktası vücutlarını tanıyor olmaları. Her insan gibi onların da kendince vücutlarında kusur bulduğu, beğenmediği bölgeler vardır. Kusurlarımızı kapattığımızda ve gizlediğimizde kendimizi daha özgüvenli, mutlu ve seksi hissederiz. Bu yüzden stil yaratırken kendi vücut şeklimizi iyi tanımalıyız.

RENK SKALANI OLUŞTUR!

Seçtiğimiz parçaların renkleri de modelleri kadar önemlidir. Sevdiğiniz renklerle kendinize bir renk skalası oluşturabilir ve o renklerle alışverişlerinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Kendinizi mutlu ve özgür hissettiğiniz cesur bir renkle emin olun bulunduğunuz ortamda dikkatleri üstünüze çekmeyi başaracaksınız.

YENİLİKLERE AÇIK OL!

Yenilik

Her insanın benimsediği bir tarz vardır ancak amacınız ilgi çekici olmak ise kalıplaşmış düşüncelerinizi bir kenara bırakıp iddialı, çılgın parçaları kendinize uyarlamayı denemelisiniz. Ön yargılı olduğunuz ve “asla giyinmem” dediğiniz parçaları kendi stilinize uyarlayarak özgüvenli ve yenilikçi hissedebilirsiniz. Eminim ki size yenilik çok yakışacak.

AKSESUAR KULLANIN!

Aksesuarlar kombininizin bir parçası olmalı. Gözlük, şapka, fular, saat gibi aksesuarlar kombininizi her zaman zengin, dolu dolu ve çekici gösterecektir. Ayrıca aksesuarlar stilinizin destekçileridir ve tarzınızı yansıtır.

AYAKKABI ÇILGINLIĞI!

Ayakkabı

Çoğu insan tarzının dışına çıkmak istemez, spor bir kombinin altına spor bir ayakkabı giyinmeyi tercih eder. Günümüzde artık çoğu spor kombinin altına topuklu ayakkabı, şık kombinlerin altına ise spor ayakkabı uyum sağlayabiliyor. Dikkat edilmesi gereken küçük ayrıntılar ile “hiç olmaz” dediğiniz ayakkabıları kombinlerinize uydurabilir ve çekici olmayı başarabilirsiniz!

DURUŞUNUZ EN BÜYÜK SİLAHINIZDIR!

Çekici

Unutmayın! Bir insanın en büyük silahı duruşudur. Kendinize güvenin çünkü siz cesurken çok daha çekicisiniz!

 

Stilindeki özgürlüğün altını neon renklerle çizmeye ne dersin? Hemen buradan devam et!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

boncuklu-çanta

‘It’ Parçaların Yükselen Trendi: Boncuk Çantalar

Capharnaüm

Mart Ayı Film Analizi: KEFERHANUM (Capharnaüm)