İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım OMGOMG


Burcuna Göre Yılbaşında Hangi Rengi Giymelisin?

Yılbaşına sayılı günler kaldı! Hepimiz oldukça heyecanlıyız, umut doluyuz. Tabi heyecanımıza ortaklık eden, aklımızdaki en büyük soru işareti yeni yılda ne giymeliyiz? Ne renk giymeliyiz? Endişelenmeyin, sizi büyük ölçüde rahatlatıyor ve burcunuza göre giymeniz gereken rengi söylüyoruz 🙂

Renklerin üzerimizdeki etkisini daha önce mini bir anketle konu almıştık: Bilinçaltı rengin ne? Bunları bir de burçlarımızla birleştirdik ve size şahane bir konu hazırladık.

Yazması bizden okuması sizden, içeri buyrun…

(İllustrations by Robin Eisenberg)

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Sevgili koçlar, kıpır kıpır oluşunuzun yılbaşında karşılığını alacaksınız, partiler sizi bekler! Bu yüzden en canlı renkleri giymenizin üzerinizde yaratacak olumlu etkisi oldukça büyük olacaktır. Capcanlı bir kırmızı ve göz alıcı bir mor giymenizi öneririz.

BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs)

Sevgili boğalar, eğer partnerinizle bir yılbaşı geçirecekseniz, romantik dakikalara kendinizi hazırlayın.  Tatlı tonlarda turuncu seçerseniz enerjinizi bolca dinamik tutabilirsiniz.

Enerji size bolca lazım olacaktır 🙂

İKİZLER (21 Mayıs – 20 Haziran)

Enerjisi hiiiç bitmeyen, sabahlara kadar eğlenecek olan ikizler, turuncu ve beyaz giymenizi öneririz. Turuncu enerjinizin devamını sağlayacaktır. Beyaz ise huzurunuzu koruyacaktır.

YENGEÇ (21 Haziran – 22 Temmuz)

Anaç ve duygusal yengeçler, sevdiklerinizle bol kahkaha, mutluluk ve sevinç dolu bir yılbaşı gecesi geçireceksiniz. Beyaz ve mavi giymenizi öneririz. Beyaz, aklınızdaki kötü düşüncelerin, yeni yılda sizinle olmasını önleyecektir. Mavi ise size her bakımdan şans getirecektir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Her şeyin mükemmelini isteyen sevgili aslanlar, merak etmeyin yılbaşı da tam istediğiniz gibi mükemmel sonuçlanabilir. Partnerinizle girecekseniz, iki kişilik mükemmel bir dünya yaratmış olacaksınız. Tam istediğiniz gibi öyle değil mi? Daha tutku dolu bir yılbaşı için Kırmızıyı öneriyoruz. Sevdikleriyle, eş, dost, ailesiyle girecek aslanlar için iletişimi ve enerjiyi dinamik tutan Turuncuyu öneriyoruz.

BAŞAK (24 Ağustos – 23 Eylül)

Arkadaşlarınızı, sevdiğiniz yakın çevrenizi ağırlayacağınız enfes bir organizasyon sizi bekliyor başaklar! Altın sarısı ve mor kullanmanızı öneririz. Bu kadar koşuşturma arasında mor sizi ruhani olarak rahatlatacak, altın sarısı da bunu destekleyecek, karar vermenizi kolaylaştıracak. Şansınız bol olsun.

TERAZİ (24 Eylül – 23 Ekim)

Hareketten ziyade daha sakin bir yılbaşı gecesini tercih edecek teraziler için önerimiz: mavi. Huzuru yaşamak istiyorsunuz mavinin desteği size oldukça fazla olacaktır. Dilek tutmayı unutmayın 🙂

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Tam bir 2018 patlaması yaşayacak olan sıradışı akrepler için tabii ki kaçınılmaz renk olan kırmızıyı öneriyoruz. Hiiiçbir şeyden çekinmeyin, gün sizin gününüz. İçinizden geleni yapın, mutlu olacaksınız.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Yayların asilliğini konuşturacakları bir gece olacaktır. Asillik denilince akla gelen renk tabii ki duruşuyla, zarafetiyle, her şeyiyle: siyah. Tüm zarifliğinizle 2018’i geride bırakacaksınız.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Merak etmeyin oğlaklar, hiçbir şeyi unutmadınız. Her şey istediğiniz gibi olacak, siz yinede son bir hafta kala tüm listeyi gözden geçirin Kendi partisini, kendisi hazırlayacak olan oğlaklar için pembe ve tonlarını öneriyoruz. Davetli oğlaklar içinse kahverengi-bordo güzel bir seçim olacaktır.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Yılbaşını kendi şehrinden uzakta geçirecek olan kovalar beyaz kullanmanızı öneririz. Zihninizin arınmasında size yardımcı olacaktır, böylece daha rahat eğlenebileceksiniz. Kendi şehrinde ve yakın çevresiyle olacak kovalar mavi tonlarını tercih edebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Sevgili balıklar, loş ışıkları ve romantik ortamları, yılbaşı gecesiyle birleştirin.  Bunu yaptığınız zaman gözlerinizdeki ışığı tahmin edebiliyoruz! Bu size oldukça keyif veren bir ortam. Yılbaşına böyle girebilirsiniz. Mor ve yeşil kullanmanızı öneririz. Daha enerjik ve doğru adımlarla 2019’a girmenize yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yılbaşı Ağacın İçin 12 İskandinav Tasarım

noel

Yeni Yıl Ruhunu Evine Taşı!