Yaa!Yaa!


Burcu Esmersoy Bizlere Dünyayı Gezdirecek!

Burcu Esmersoy, sosyal medyada oldukça dikkat çeken ve aktif olan ünlülerden birisi. YouTube kanalındaki videoları çok konuşulmuştu hatırlarsınız. Özellikle şu ‘cüzdan’ muhabbeti. Yeni programı ile kendisini daha da yakın takibe alacağız gibi gözüküyor. Gelelim programın detaylarına..

Özel bir davetle Esma Sultan Yalısı’nda tanıtılan programa birçok ünlü isim katıldı.

burcu-esmersoy-dünya-avucunuzda

Burcu Esmersoy’un sunuculuğunu üstlendiği programda popüler yurt dışı rotalarını değil gizli kalmış ve özel yerleri keşfedecek. Keşfedilen yerlerin bölgesel, tarihsel ve kültürel bilgileri ile beraber tatil önerileri de verilecek.

View this post on Instagram

#DünyaAvucunuzda’nın lansmanı yapıldı! ✈️🌍 Burcu Esmersoy’un sunuculuğunu üstlendiği seyahat programı ilk bölümüyle Cumartesi 12.15’te FOX’ta. @vodafonered @burcues @sezyilmaz #FOX #FOXTurkiye #ÇokFOX #tv #program #ilkbölüm #cumartesi #burcuesmersoy #sezginyılmaz

A post shared by FOX (@foxturkiye) on

Burcu Esmersoy program boyunca toplam 6 ülkeyi National Geographic Traveler Dergisi editörleri  ve Instagram fenomeni Sezgin Yılmaz ile keşfedecek. İlk bölümün keşif noktası Kopenhag olacak. 9 Mart Cumartesi günü başlayacak olan program seyahatseverleri etkileyebilecek mi merakla bekliyoruz!

Seyahat rotana masalsı bir köy eklemek istersen buradan devam edebilirsin: KUZEYDEKİ VENEDİK ESİNTİSİ: GIETHOORN

Oluşturan Gülşah Alakuş

#imagine a planet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Chanel Ford ve Demokratik Küçük Siyah Elbisesi

bakımlı-dudaklar

WOW Dedirten Çekici Dudaklar!